reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

moja tez tak potrafi sie przeciagac nie puszczajac cycka - boliiiii
no i przez to ze tak czesto je to znowu mnie sutki bola :( takie zmasakrowane :(

a i dziewczyny jak wam dziecko sie zachlysnie czy zadlawi albo bedzie plakac tak ze nie bedzie w stanie powietrza nabrac to jest na to bardzo prosty sposob :) wystarczy dmuchnac dziecku w buzie i od razu lapie powietrze :) sprawdzcie :) na mojej trojeczce wyprobowane :) niezawodne :)

Myla kurcze wspolczuje tych placzow malutkiej
 
reklama
ja juz po wizycie u lekarza, wszystko się goi, na razie wygląda dobrze:) dr wyciągnął mi jeden szew bo mnie doprowadzal do rozpaczy! no i niestety nadal musze mieć dietę polplynna:( normalnie wyć mi się chce za bułą jakąś! ale za to Lila na spacerku grzeczna, teraz ładnie ssie i pewnie znowu zaśnie. odpukać laktacje mi się trochę ustabilizowala i mała chyba nie jest glodna:) ale jeszcze przedwczoraj była z tym masakra - ona głodna wyła a ja razem z nią z bezsilności. . ale na szczęście zostało mi trochę samozaparcia i teraz jest ok:)
 
Oltoma ja w apce mogę dotykam palcem tekstu i przytrzymuje i pojawia się opcja zaznacz wszystko a później kopiuj :)

No to jest straszne jak tam dziecku się ulewa :( i później te paskudne kozy mleczne w nosie..
 
Muminek kurcze masakra ale wiedz że idziesz, ku lepszemu także jeszcze trochę

Oltoma weź mu rozchylaj wargi ja tak robię bo też chwyta płytko leniuch,!

No wstał i zremy podoil chwilę i już mamla grrrr...
 
reklama
Doli, współczuję bólów brzuszka Malutkiej:-( Taka bezradność gdy dziecko cierpi jest straszna...
Mam pytanie do tych po cc. Czy miałyście na brzuchu nad cięciem siniaka? Ja odkrylam u siebie takiego 10 cm długości, 7 cm wysokości! I boli, ze dotknąć się nie da!

Oltoma, ja też nie mam siniaka, poszłabym do lekarza albo zapytałabym położną.
 
Do góry