reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Doli, współczuję bólów brzuszka Malutkiej:-( Taka bezradność gdy dziecko cierpi jest straszna...
Mam pytanie do tych po cc. Czy miałyście na brzuchu nad cięciem siniaka? Ja odkrylam u siebie takiego 10 cm długości, 7 cm wysokości! I boli, ze dotknąć się nie da!
 
reklama
Drugi raz na raty piszę to co wcielo i juz mi się wszystko porypało!
Nie byłam u lekarza od wypisu. Nie wiem czy siniak był wtedy widoczny... Miałam jeszcze lustrzycę...
 
Pat Natasza no Mojej tez czasem mocniej poleci, i nosem tez... ehh az mi ciezko patrzec wtedy bo mi jej tak szkoda... tez poki co zawsze ja kladziemy na boczku, zreszta ona sama pzewaznie ma glowke na bok, ale u niej to tak ze jak ma sie jej ulac ostatnio to zaraz prawie po jedzeniu, a jak troche pozniej to widac ze cos nie tak, bo sie kreci marudzi wiec juz mniej sie ostatnio obawiam ze cos sie jej stanie, ale na poczatku po pierwszych takich akcjach to bylam mega wystraszona ze wlasnie zachlysnie sie, ze cos nie tak jest, normalnie lzy w oczach ze strachu mialam...

Doli jakby byl glodny to by nie spal podejrzewam ;)

A ja tam na lezaco karmie, tak mi jakos najwygodniej i Malej chyba zreszta tez, bo jak na siedzaco pare razy probowalam to sie wierci co chwila i odpycha sama od cycka a za chwile zlosci ze nie ma co jesc :p
 
Ja tez jak mały śpi to zamiast spać to chodze i sprzątam itp s wieczorami zdycham...wczoraj miałam sen na jawie, czulam jakbym spala albo była mocno pijana ale jednak nie spalam xd

U mnie tez biszkoptowo :D
 
Bóli u mnie dostatek... Adaś oduczył się prawidłowego chwytania piersi, lapie tylko za sutka, który boli jak cholera!!! Na koniec karmienia na dodatek przeciąga się zaciskając szczękę nie puszczając cycka:-( Cała mokra jestem juz w momencie przystawiania go do piersi...
 
Doli, no nie rób tego! Biszkopty mi wywaliło na cały ekran a ja ciągle bym coś żarła :-(
A moja waga o pomstę do nieba wola. Przytylam 15, Ola urodziła się z ważąc 4. Ja wczoraj na wagę a tam +10:'( Pochlastam się....

Katla, idź na wizytę może coś pomoże &&&&&
 
Oltoma mój też tak samego sutka lapal a dzisiaj położna jak była to jak go mi przyłożyła to przycisnela buzke do cycka tak że nochal mu się splaszczyl i wtedy złapał cala brodawke i było bosko :D oczywiście jak już złapał to główkę puscila i nosek był normalnie ale mały chociaż e końcu ssal bez puszczania cycka...
Mój się nie wyciąga ale czasem w nerwach potrafi tak ugryźć że aż krzykne i instynktownie wyrywam mu cycka z buzki xd ale to silniejsze ode mnie :o
 
reklama
Do góry