reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Ale mam lenia, nic mi sie nie chce... do tego grzmi u mnie.... ech.... dzien taki spiacy....

muminek dzieki za informcje...!:tak: czyli 2 tyg taciezynskiego i 2 tyg na zone? czy to zupelnie co innego?


marela moj nie wykorzystal jeszcze.... nie mogl, bo mial napiety grafik w pracy i szkolenia.. ale teraz mysli nad tym zeby wziasc te 2 tygodnie...;-)
 
reklama
Hej :)

Postaram sie nadrobic pozniej...
Jedyne co mi sie w oczy rzucilo to:

Asiatipl nie lam sie kobieto!! Na pewno wszystko ogarniesz i wpadniesz w rytm. Na razie jest za wczesnie i ma prawo byc sajgon!! Wierz mi ze z kazdym dniem bedzie lepiej, u nas dzis mija miesiac (Anulka u Ciebie tez ;)) i dopiero wszystko powoli wskakuje na swoje tory. Wierze w Ciebie!! A do tego jeszcze te cholerne hormony nie pomagaja...

Karina zdrowka dla Emily! Jak oczko Kuby? Tak sie o tym naczytalam ze moja dzis wstala z ropiejacym okiem!!!!! A dzis mielismy sesje zdjeciowa!!!!!! Ale spoko, przemylam i oczko ladne, od czasu do czasu tylko cos tam sie zrobi. Moze nie bedzie sie paprac, syn nigdy czegos takiego nie mial.

Z tym przybieraniem to tez cisna te polozne i lekarze niepotrzebnie. Moja kazali co 3h budzic i karmic na sile a ona po prostu nie chciala bo jej organizm tyle nie potrzebowal. Teraz je jak chce i wszyscy szczesliwi a dziecko rosnie w swoim tempie :)

Aylin cholercia ale was dopadlo :/ zdrowka!!

A propos tego nagrania, to pisalam tez o aplikacji baby sounds. Rewelka!! Ustawia sie czas i wybiera odglos (pralka, suszarka, odkurzacz, pociag, szum morza, bicie serca itp.) i ona chodzi w tle a w miedzy czasie mozna korzystac z telefonu :)

Jej chyba tyle, mloda wymeczona po zdjeciach, spi, ja pisze prace, a m z synem na miescie :) w koncu dorwalam lapka, to zmienie suwaczek i opisze swoj porod :D
 
tacierzynski osobno a opieka osobno:) mój wziął na mnie opiekę a tacierzynski dopiero będzie brał :) w końcu porod to nie spacer w parku i taka opieka może być kobiecie potrzebna- ja do tej pory mam problem z chodzeniem po tym peknieciu a jeszcze dodatkowo nie wiem czy to gojenie tak swędzi czy jeszcze zlapalam jakiegoś syforca po tym antybiotyku:/
 
Muminku biedna Ty z tym peknieciem :(
Mnie swedzialo po tygodniu jak sie goilo.


To nam chyna najszybciej kikut odpadl bo po 2.5 dnia :D moze raz psiknelam octeniseptem hehe
 
Muminek wiemy, wiemy z tym że to 80% :p mój wziął zwykły urlop bo miał dużo...

Asiatipl rycz ile chcesz!!! Trzeba ryczeć bo jest lepiej potem, wiem bo tak mam,!!! Tule !!!
 
A nam ten kikut troszkę się papra, bo niby mógłby już odpaść, ale gdzieś tam jeszcze się trzyma - i co się go naruszy, to trzeba octeniseptem potraktować. Ale chyba jutro faktycznie skoczę do apteki po spirytus.

Za to Mała dzisiaj wzorowo spała. Poszła spać o 20, pobudka o 1,a potem o 6. Normalnie aż trochę odespałam za poprzednią noc :) Niestety mieliśmy dzisiaj gości, więc nie mogłam sobie poleniuchować w łóżku ;) Trochę ją tylko brzuszek męczy, kupkowanie trochę zwolniło i mi jej szkoda, bo nic pomóc jej nie mogę :(

asiatipl,
też miałam wczoraj wrażenie, że mnie dopada baby blues ;) Ale przeszło. Trzeba się wziąć w garść i powiedzieć sobie "dam radę dla dziecka". Będzie dobrze, nie łam się :)
 
Asia trzym sie dzielnie i wyplakuj sie nam tez bo to pomaga :)

Tabasia to jak szybko odpada pepowinka to zalezy od jej grubosci, my mimo spirytusu dlugo z nim "walczylismy"

Muminku po poprzednich porodach moja ginka bez problemu wystawiala zwolnienie mojemu malzowi na opieke na mnie (hehe dziwnie wygladal w poczekalni pelnej bab hahaha ) ale teraz ma tyyyle urlopu jeszcze i dni wolnych za nadgodziny + tacierzynski ze w pracy sie wsciekna jak zacznie je wybierac na wakacjach ;) juz nie chcielismy przesadzac w kwietniu :) ale u ciebie ewidentnie opieka sie przyda nad toba bo wierze ze zle sie czujesz po takich przezyciach :( :(
 
Ja dam rade wiem o tym, tylko jakim kosztem "siebie", boję się tylko, że, któregoś pięknego dnia obudzę się i stwierdze, że mimo iż w domu porządek, dzieci mają co chcą, P ma święty spokój i nic nie musi, po za nazywaniem się ojcem, nie chodzą głodni, a ja? ja jestem nieszczęśliwa, bo za wszystkimi innymi to ja ciągle coś muszę dla innych, a dla mnie nie ma kto.:-(
 
reklama
Asia zacznij wymagać od P !! Nie może być tak że ty wszystko a on nic!! A jak jest taki cwany to zostaw mu w jakiś dzien dzieci i wyjdz zobaczymy czy uzna to za sielankę jak trzeba wszystko ztobic i nie wiadomo w co ręce włożyć :-/

Karina kurcze mam nadzieje ze wyniki Emili wyjaśnią syt i dobiorą jej odpowiednie dawki leków.. Jak katarek Kubusia?

Ja ewidentnie nie mogę jeść jabłek w żadnej postaci bo Adasia boli brzuszek i bardzo się męczy..pół nocy stękał tak mi go szkoda było :(

Mój m właśnie korzysta z tacieżyńsrzyńskiego bo czeka w maju na przedłużenie umowy i nie bardzo mogł wziąść L4 a szkoda bo bardzo by mi pomógł w piereszych 2 tyg a tak byłam skazana tylko na siebie ale spoko teraz juz jest na prawdę dobrze oby tak dalej :) jak patrze na Adasia to cale zmęczenie ból czy zle myśli idą w odstawkę :)
 
Do góry