reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Karinka, strasznie mi przykro, że Emily gorzej, mam nadzieję, że badanie szybko pomoże ustalić przyczynę i będą dobrane odpowiednie leki...
Małgosia została zbadana pod kątem chorób siatkówki - retinopatii, zaćmy. Tego na szczęście nie ma,a jesli chodzi o wady typu krótkowzroczność/astygmatyzm, to na razie nic nie wiemy. Za m-c kontrola to wtedy może uda się już to zbadać, nie wiem, a u Emily kiedy badaliście?

Myla, Marcysia każdego dnia na pewno przybiera i do wizyty może jeszcze wszystkich zaskoczyć :) jeśli będzie szła w górę i najada się Twoim mlekiem, to nawet jak ktoś będzie kręcił nosem i kazał dokarmiać, to zasięgnęłabym jeszcze innych opinii, każde dziecko może przybierać w indywidualnym tempie, tak jak starsza Aylin.
 
reklama
Hi Hej, u mnie nocka taka sobie. Mała od 12 do 3 to podjadala to marudzila to kupy produkowała. Ale od 3 spalam do 6, potem do 8, a ostatecznie do 10. A w dzień to prawdziwy aniołek, budzi się co 3h, karmienie i śpi dalej. Dziś chcemy jej zdjęcia porobić.
Myla nie przejmuj się że mała nie przybiera tak dużo i nie daj się wkręcić w dokarmianie. Ja miałam identycznie. Az przyszedł moment - od środy, czyli od jej 12 doby, że zaczęła gonić jak szalona. Dziś już przekroczyła wagę urodzeniowa. Od środy przybrała 180 gr. Może nasze córeczki tak przez zoltaczke miały?

Aylin jak się czujesz?
Zdrówka!
 
Milia80 oj nie wiem kiedy , wydaje mi sie ze jak miala gdzies pół roku .., bo wczesniej mieliśmy inne terapie rehabilitacyjne i częste odwiedziny w klinikach i lekarzach ...

To trzymam kciuki zeby sie udało zbadać i zeby dobrze badania wyszły :) [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji110][emoji110][emoji110]
 
Myla karm z obu cycow a potem od razu butla i brzuszek rozepchasz.. My tak musieliśmy robić i na dzień dzisiejszy musiałam se pobudzić laktacje laktatorem bo zjadł i głodny, dałam 30 ml mm i śpi więc to głód... Już czuję jak mi cyce puchną 8-) poza tym dzieci karmione kp mają dłużej zoltaczke, nawet do 3-4 tyg. U nas prawie już zeszła...

Milia ale masz spanie... Ja jak wstanę ok 5-6 to już nie zasnę..

Marela mój nie brał jeszcze... Rok czasu jest..
 
A u mnie baby blues chyba się zaczyna. Normalnie ryczeć mi się chce i rycze. Mam wrażenie, że cała moja rodzina(dzieci i mąż) chcą mnie wykończyć, zero pomocy, zero zrozumienia, wszyscy tylko o sobie myślą "ja chce", jeszcze mam siły, ale boję się, że lada chwila ich zabraknie, a mój P. pracoholizm zaaawansowany i co zrobić, miał pomagać - to nagle teraz bałaganu nie widzi.
 
Myla dzieci urodzone z wieksza masa ciala mniej przybieraja niz dzieci urodzone jako malutkie :) tak mi pediatra mowila jak syn sie urodzil
bo corka urodzona malutka a syn kolosik i sposob przybierania zupelnie inny i wtedy sie martwilam tym az mi pediatra wyjasnila ze tak wlasnie czesto jest

my tez w kosciele bylismy i jak tylko organy zagraly to mala w ryk :) i tak ze 3 razy probowalismy az malz wyladowal pod kosciolem z wozkiem bo inaczej sie nie dalo ;) za tydzien pojdziemy do kosciola w ktorym graja na gitarze i nie ma organow - moze da rade :D

moj malz na razie wybral 2 dni okolicznosciowego i 2 dni opieki nad dzieckiem zdrowym
tacierzynski wezmie w wakacje :)
 
dziewczyny mam nadzieje ze pamiętacie ze mąż może wziąć opiekę na żonę? przysługuje mu 2 tygodnie - mój poszedł do naszej rodzinnej i bez problemu dostal
 
reklama
Myla to nie prawda z tymi kupami. Jeśli nie boli ją brzuszek, nie pręży się, to kupa co kilka dni jest ok. Niektóre dzieci trawia mleko mamy w 100 procentach. Inna kwestia jeśli ma problemy z brzuszkiem. Ale nie dawaj czopkow za często bo wtedy jelita się rozleniwiaja i robi się błędne koło.
 
Do góry