reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Anulka ja tez walczylam ponad 2 tyg i dupa :/
Plus taki ze wlasnie jade na zakupy bo teraz taki glupi etap ze ciazowe za duze a normalne za male a m z dziecmi w domu ;)
 
Kurnia poszlam dzisiaj dlugi spacerek odwalic bo musialam isc do paczkomatu / do auchana na poczte i zaliczyc drobne zakupy i
- po pierwsze nie dalam rady na obcasach tak mnie nogi robolaly (tak to jest jak wiekszosc ciazy na dupie sie siedzi ) ze w auchanie musialam kupic sobie balerinki zeby do domu dojsc dobrze ze jakas promocja i buciory za 22 zl byly :hihi:
- po drugie o maly wlos nie zgubilam okularow , dobrze ze sie szybko kapnelam i je odzyskalam na poczcie
- po trzecie nie zdazylam do domu zanim dzieci ze szkoly przyszly i pol godziny siedzialy na schodach
 
Doli ja też się boje tego zawiania ale nie wiem do końca jak to jest ale tak jak Olusia pisze w słoneczku zero wiatru więc chyba ok :)
Nie ma co sobie wyrzucać że mm a nie kp nie ma nic na siłę. .jedno jest pewne kp wygodne
 
Byłam u gina i wszystko ok. Mam czekać cierpliwie na poprawę, jesc dobrze i odpoczywać.

Wlasnie jedziemy na zakupy. W 2 sklepach moich wkładek kupic!!
 
Babydust co za dzien :/
Ja juz wracam. Obkupilam sie :p
Spodnie,bluzki. Tylko marynarki nie dostalam :/
Ogolnie to nienawidze robic zakupow!!! Nogi mi do d...wlaza :(
 
gratki Oltoma! !! kawał chłopa z tego Adasia:) to teraz czekamy na fotki:)
my też już po spacerze, nawet zaliczyłam katmienie na działce u znajomych;)
a teraz młoda juz ponad godzinę wisi na cycku i co jej zabiorę to wyje. tata miał dziś pierwsza kąpiel w domu robić ale gdzieś polazl i nie wiem czy na niego czekać czy co. . nie chce o 21 dziecka kapac:/
 
reklama
Do góry