reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Dzień Dobry :)


Myślałam, że ostatni trymestr ciąży mi tak szybko mija, a tu po narodzinach małej już zupełne przyspieszenie.
Ja również nie dźwigam - ale ze względu na szwy, boję się, że coś "pójdzie", a jutro wybieram się na ich zdjęcie. Szkoda, że nie wszystkie szpitale przeszły na te samo-rozpuszczalne.

Apogeum nawału mam już chyba za sobą, ale oczywiście w nocy mnie zalało, gdy przebierałam małą, bo wkładka laktacyjna się obsunęła :/ Miniona noc była nieco mniej spokojna, bo córa postanowiła się rozbudzić :p Jednak to moje dziecię dziwne takie (takie "nie po mojemu") i samo potrafi zasnąć w łóżeczku. W nocy to wybawienie, ale w ciągu dnia chciałoby się ją więcej ponosić :D Nie żebym narzekała - po prostu mnie to dziwi, bo ja za malucha byłam ponoć pod tym względem straszna :D

Tak mnie właśnie naszło, że zakochałam się we własnym dziecku, normalnie wpadłam po uszy :) Jak mnie przytłacza wszystko (dolegliwości połogowe, sprawy do załatwienia), to idę na nią popatrzyć, jak śpi i normalnie płakać mi się chce, że mam takie cudowne dziecko. Czy to jeszcze hormony?
 
reklama
Pat mój miał 5 dni jak dałam mu herb. Koperkową dużo nie wypił ale zawsze co$
Albo ty pij koperkową herbatkę
A co do kropelek to muszą się wypowiedzieć doświadczone mamy..
Ale coś kojaże że Myla miala zakupić espumisan a jej Marcelinka też mała
 
Dzień Dobry :)


Myślałam, że ostatni trymestr ciąży mi tak szybko mija, a tu po narodzinach małej już zupełne przyspieszenie.
Ja również nie dźwigam - ale ze względu na szwy, boję się, że coś "pójdzie", a jutro wybieram się na ich zdjęcie. Szkoda, że nie wszystkie szpitale przeszły na te samo-rozpuszczalne.

Apogeum nawału mam już chyba za sobą, ale oczywiście w nocy mnie zalało, gdy przebierałam małą, bo wkładka laktacyjna się obsunęła :/ Miniona noc była nieco mniej spokojna, bo córa postanowiła się rozbudzić :p Jednak to moje dziecię dziwne takie (takie "nie po mojemu") i samo potrafi zasnąć w łóżeczku. W nocy to wybawienie, ale w ciągu dnia chciałoby się ją więcej ponosić :D Nie żebym narzekała - po prostu mnie to dziwi, bo ja za malucha byłam ponoć pod tym względem straszna :D

Tak mnie właśnie naszło, że zakochałam się we własnym dziecku, normalnie wpadłam po uszy :) Jak mnie przytłacza wszystko (dolegliwości połogowe, sprawy do załatwienia), to idę na nią popatrzyć, jak śpi i normalnie płakać mi się chce, że mam takie cudowne dziecko. Czy to jeszcze hormony?

Asia myślę, że nie tylko hormony, ja w mojej pierwszej zakochana jestem po dzień dzisiejszy i choć czasem potrafi mnie nieźle wkurzyć to, żyć bez niej nie potrafię, jeden dzień i tęsknie cholernie, druga też mnie już zauroczyła, myślałam, że to nie możliwe, żeby kochać dwie osóbki tak samo, ale teraz wiem, że można.
 
Pat kropelki prosto do dziobka najlepiej :) przytrzymyjesz brodke zeby buzki nie zamknac i kropisz na jezyczek :)
moja super miny pozniej robi - bo smak to ma inny niz mleko :D
pamietam jak rodzilam starsze dzieci to trzeba bylo zamiast wit K podawac cebion multi - a on kwaskowy taki byl no sikalam ze smiechu z min pozniej :D

AsiaWro czy to hormony nie wiem ale na pewno milosc
mnie malutka tez mega rozczula :)
 
Kropelki można podawać też strzykawką albo kupic taka pipete my mieliśmy teraz to normalnie na łyżeczce dawałam dziś znowu dostał bo wyniki krwi trochę nie do końca dobre. A jak podac dziecku tabletke;) dostal folik - rozgniesc i z mlekiem to mnie przeraza dopiero. właśnie wróciliśmy od pediatry i ortopedy z biodrami wszystko porządku i zoltaczka w koncu odpuscila.
 
reklama
Co do kropelek ktoras z dziewczyn pisala ze esputicon jest dla noworodkow a espumisan po 1 miesiacu. Ja podaje te drugie.

Aneczka gratuluje!! Malenstwo :) tez rodzilam sn po cc i jestem b.zadowolona :)

Natasza nie dzwigaj! Ja sie nie oszczedzam zbytnio ale po cc uwazalam na siebie. Bo z zewnatrz blizna moze wygladac ok a wewnatrz nie. Wiec laseczki uwazajcie na siebie!! :)

Myla zyjecie?!?!?!

Asiawro to nie hormony bo ja mam identycznie :) jak patrze na malutka to sie strasznie rozczulam :) moglabym ja schrupac z milosci :D

Asiatipl super ze wychodzicie :)

Margo jak sie tesc trzyma?? Wciaz nie moge uwierzyc w ten jeden dzien roznicy...
Na bluzny popros mame zeby Ci Contractubex masc przyslala ;)

Oltoma daj znac co u Ciebie! Trzymam kciuki!! :)

My dzis 4 tygodnie :O
 
Do góry