reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Witam:tak:


Oltoma gratulacje

Dobry :)

Olusia ja wracam legalnie jak moge koło 10-15.06 wczesniej mam szlaban - takie przepisy ... No ale nie narzekam :) o dziwo lol

Kuba tez ma gorszy czas .. Nie jest jeszcze zle ale widze ze go brzuszek boli :(
Dzis ma 3 tygodnie ( za pół godziny lol) jak ten czas szybko leci [emoji15][emoji15][emoji15]

Oltoma kciuki za dzis :) [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji110][emoji110][emoji110]

Ja staram sie nie dźwigać .. Wózka nosić nie musze .., jedyny dylemat to mam co do Emily od początku ciazy jej nie nosiłam i teraz jeszcze nie nosze - ma 19 kg ... A tak bym z nia gdzies pojechała do zoo czy cos .. Ale z auta do wózka nie dam rady ... Za ryzykowne to jeszcze ... 3 tygodnie jeszcze i chyba bede mogła ...

Karina to lepiej, nacieszysz sie malenstwem i dojdziesz do siebie.


Natasza ja to się boję żeby mnie zawiało w sensie cycki lol
To w ogóle możliwe??


Chyba mozliwe bo mi wlasnie mama mowila ze mam uwazac na przeciagi zeby mi piersi nie przewialo.


Kurnia poszlam dzisiaj dlugi spacerek odwalic bo musialam isc do paczkomatu / do auchana na poczte i zaliczyc drobne zakupy i
- po pierwsze nie dalam rady na obcasach tak mnie nogi robolaly (tak to jest jak wiekszosc ciazy na dupie sie siedzi ) ze w auchanie musialam kupic sobie balerinki zeby do domu dojsc dobrze ze jakas promocja i buciory za 22 zl byly :hihi:
- po drugie o maly wlos nie zgubilam okularow , dobrze ze sie szybko kapnelam i je odzyskalam na poczcie
- po trzecie nie zdazylam do domu zanim dzieci ze szkoly przyszly i pol godziny siedzialy na schodach


W obcasach:szok: Ale pochodzilas, a dzieci nie maja klucza?



My dzisiaj przyszlismy do domu:tak::tak::tak: w koncu moge pisac i mi postow nie wcina, bo pisalam pare dluzszych z telefonu z apki i mi wszystko prawie wcinalo:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Doli z dnia na dzień ubieram go coraz cieniej bo jemu w wózku chyba jest gorąco bo jest bardzo niespokojny a jak go dziś rozpiełam i zdjełam czape to spał:)
A jak go wyciągam to czape zakładam i zapinam bluze:)
Wczoraj miał takiego pajaca grubszego to parę potówek na buzi mu wyskoczyło:-/ też się boje go tak wyletniać ale Adaś mnie do tego zmusza :)
 
W obcasach:szok: Ale pochodzilas, a dzieci nie maja klucza?
hehe no ja cale dorosle zycie chodzilam w obcasach
nawet nie mialam butow na plaskim musialam sobie kupic jak w ciaze zaszlam ;) no i teraz znowu sie przyzwyczajam ale slabo mi idzie jak widac
dzieci nie maja kluczy bo zawsze bylam w domu jak wracali ze szkoly - jak widac do czasu :-D

Natasza WOW ze taka pogode macie
nasza lubi ciepelko :) na dwor idziemy w pajacyku (bez body) + cienki kombinezonik i kocyk
ale widze ze od poniedzialku znowu pogoda do dup..y
 
Ostatnia edycja:
Babydust no jestem w szoku bo w domu lubi ciepełko..rożek musi być albo kocykiem owiniety i skarpetki pod śpiochami obowiązkowo :)) a na dworze na odwrót:)
Dziś było 19stopni malutki wiatr i slonko

Ja od obcasów odzwyczaiłam się całkiem. .
 
reklama
Natasza no uważam bo jej nie nosze , ale nie myslalam ze po wygłupach na kanapie bedzie bolec ...
Odpoczywam :)

Kuklaki no ciesze sie maleństwem ale do Emily mnie tez ciągnie a w ciazy mialam tak mało kontaktu z nia no tez nie mogłam nosić i jeszcze w pracy ...

Doli po pierwszej cc nie było tak ... Wiec watpie zeby tak sie goiło .. Trzeba uważać wiecej ...

U nas jutro ma byc 24 .. I potem deszcz następne dni ..
 
Do góry