reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

My prawie 3h na dworze i jesze w domu spi a mi zaraz cycki peknal. Z kondycja kiepsko bo juz po 2 h nogi mnie bolaly i trzeba bylo kombinowac powrot. Tykko wez tu starszego do domu zaciagnij;) jak w koncu piekna pogoda.
 
reklama
Tabasia no my jutro 4 tyg...:tak: jak ten czas leci... gratuluje pozytywnej przeprowadzonej rozmowy... trzymam kciuki!

Tez nie dzwigam, dobrze ze w bloku mam 4 windy... chociaz zeby dojsc do windy to musze po schodach na dol lub do gory dzwignac, ale robie to z mama, nie sama lub moj to robi...

Asiatipl super ze wychodzicie ;-)

marela my tez na dworze jeszcze...;-)
 
Hej laseczki :) troszkę poczytałam, choć nie bardzo jest czas, bo mały : lewy cyc, prawy cyc, lewy, prawy, beknięcie, kupa, lewy cyc, prawy cyc ... I końca nie widać. Teraz dałam mm ze słoiczka i spi !!! Wiec moim sie nie najada. No ale dopiero półtorej doby od porodu wiec czekamy na mleczko :)
Mały miał 53 cm i 3320 g. Nie wiem czy pisałam. 21 kwietnia 20:45 :)
Dzis na ważeniu miał 3220 g wiec 100 gr spadło.
 
Wróciłam bez butów ale za to z bluzką i butami męża :D młode karmione w kibelku - specjalne pomieszczenie i to bez nakladek :D bolało jak nie wiem, gwiazdy widziałam i prawie gryzlam z bólu ale Po 10 min i cycki wyssane! Dużo bardziej efektywnej niż z nimi....

Teraz P gotuje pierogi a ja odpoczywam bo nogi mi w tyłek weszły, chyba z 4 KM zrobiłam lol ledwo chodzę :p bo kondycja nadal zero... No i brzuch boli :/

Asia wro mnie zalało w sklepie bo mi się wkladka podwinela....


Tabasia super! :)

Renatka :) nie miej wyrzutów sumienia w zw z mm;)
 
Tabasia teść średnio się trzyma. Ale co się dziwić. Za 3 dni obchodziliby 40 rocznicę ślubu...
A co do tego jednego dnia różnicy to ja też uwierzyć nie mogę. Tym bardziej że nie miałam żadnych objawów zbliżającego się porodu. Po prostu skurcze się zaczęły i poszło i 5 godzin później mała była na świecie. Mój M mówi że to taka dziwna sytuacja jakby babcia z wnuczką w drodze się minęły na jakimś przesiadkowym lotnisku. Jedna poszła druga przyszła.. Ostatnio jak prześledziliśmy rodzinną historię - początek kwietnia, imię to normalnie aż gęsiej skórki dostałam tyle zbiegów dat i okoliczności... ale to już historia na zamknięty.

Mama wróciła z Mała ze spaceru a ja miałam drzemkę więc czuję się dużo lepiej. Tylko mój mały głodomorek znowu domaga się jedzenia :-D
 
Mi leci mleko ciurkiem i nakładki sie napelniaja i się czasem mały dlawi wiec staram się bez...tylko żeby mały złapał to najpierw muszę trochę mleka wycisnac wiec jak mały wyjec daje koncert to zakladam nakładki i po chwili zdejmuje :)
 
Natasza ja tez karmilam...przykrylam biust pielucha tetrowa..i bylo ok.. siedzislam w sloneczku i zero wiatru..nie chce sie wracac do domu tak super ns dworze..
 
reklama
Zazdroszczę Wam tego karmienia piersią. Ja walczyłam dwa tygodnie ale niestety. Z pustego i Salomon nie naleje. Ale to u nas rodzinne. Mama karmiła dopiero 3 dziecko a siostra ma 2 i nie karmiła ani jednego.
 
Do góry