reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Super Myla!!!
A czy tylko olejek rycynowy moze wywolac skurcze czy inny syrop na zaparcia tez?
Ja nie mam takiego olejku ale mam w domu jakies syropy na zaparcia, co myslicie
A ja robilam wczoraj serie przysiadow dzisiaj znowu i czuje ze predzej dostane sylwetke modelki niz urodze :)
 
Dziewczyny a myslicie ze dziecku moze sie ulewac od tego ze np nie toleruje mleka krowiego ktore ja pije? bo sama nie wiem czy to zbieg okolicznosci ze pare razy jak wlasnie zjadlam cos z mlekiem to Malej sie potem ulewalo... i sie tylko martiwe bo nie wiem czy powinnam zrezygnowa z mleka czy nie, z drugiej strony na poczatku jadlam np sernik i to przeciez tez nabial i Malej nic nie bylo i tak samo jak np jadlam drozdzowki...:confused:

Powiem szczerze ze nie wiem ale mam nadzieje, ze to nie przez to mleko. Ja jak nie lubił am to teraz normalnie mam litr mleka i polowe juz wypilam... :-)
 
szyjka wewnątrz tez:( jakoś tak w kształcie gwiazdy to pęknięcie. . no ale nic to.
moja mała terrorystka cały czas chce przy cycku, dopiero pierwszy raz od rana zasnela i śpi juz z pol godziny. a zaraz ma być wizyta wiec napewno mi ją o budzą.

Myla super ze wreszcie do domu:)
Pat zostałas ostatnim muszkieterem:
za wszystkie rodzące i oczekujące dziewczyny trzymam mocno kciuki:) to wszystko da się przezyc, a dotyk skory takiego maluszka jest najlepszy na swiecie:)
 
Renatka przejrzalam ulotke i nie ma przeciwwskazan do stosowania w ciazy ale niewiem czy moze to pomoc wywolac skurcze
No zobaczymy :)
Muminek tak o tym opowiadasz ze czlowiek przestaje sie bac porodu, masz racje, bobasek zrekompensuje caly bol porodowy :))
 
reklama
Do góry