reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Aga bardzo dużo dzieci ulewa i nie ma to żadnego związku z alergia. Układ pokarmowy jest jeszcze nie w pełni rozwinięty, zastawka jeszcze się nie domyka i ulewanie jest jak najbardziej normalne. Ja bym narazie nie odstawiala nabiału.

Lei może to przedwczesny bunt dwulatka? Fajnie że rodzice ci małą zabierają :)

Olusia ja też mimo pomocy niewyspana chodzę. Trzeba się do tego przyzwyczaić. Za jakiś rok dwa się wyspimy hahaha :)
 
ja na płynnej ze względu na spustoszenie jakie moja księżniczka poczynił podczas porodu.. prawdopodobnie mam 3 stopień uszkodzenia krocza razem ze zwieraczami:(:banghead::banghead::banghead:
 
Co do zapisywania skurczy to nie patrzcie na ktg! Cały czas od poczatku do tych przed samymi partmi miałam tak na poziomie może z 20 i się pytam o co chodzi przecież mnie boli coraz bardziej s oni kowia żeby na to nie patrzeć tylko na rodząca,ze czasem skurczy nie pokazuje wcale a tam 10cm juz. Ktg jest po to żeby stan dziecka monitorowax

Pat rodzic !
Renatka pilam i nawet mnie na wc nie pogonilo :D nic mi nie bylo
o popatrz to juz kilka z nas mowilo o tym ze bolalo juz jak cholera a na ktg kicha wychodzila :/ u mnie to samo
skurcze na poziomie 40 a ja po scianach chcialam chodzic
 
reklama
Do góry