reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Widzę, że na przód kolejki słusznie wysunęła się Pat a Renatka stara sie zaraz za nią :)
Któraś ma teraz coś planowo czy teraz jak ciągnienie losów?
 
Dygotka gratuluje :) fajnie tak znienacka :)

Muminku dopilnuj zeby porobili ci badania dodatkowe np usg przed wypisem ze szpitala zebys pozniej nie miala powiklan :/

Myla fajnie ze w domku

Lei jak szybko zareagowaliscie na bioderka to szybko sie poprawi malutkiej
u nas chodzi sie na usg bioderek ok 6 tyg zycia
 
Dygotka gratulacje !:*

Lei w końcu pokazalas malutka !:) śliczna Olivka !:*

Anniaa gratulacje !:* maluszek :)

Oltoma ja nadal nie wiem czy się wysunęłam czy tylko będą mnie trzymać i denerwowac :D
 
Czytam teraz, że miałyście bolesne skurcze i pokazywało Wam 40 na ktg, odnalazłam swoje i miałam wszystkie skurcze powyżej 100 i żaden mnie nie bolał...
 
Pat, bo ja tak jak moje poprzedniczki też uważam, że zatrzymali Cię bo lada chwila będą wywoływać i życzę Ci tego rychło z całego serducha! Nie załamuj się!

Lei, z tymi bioderkami to fajnie, E się zajęli. Będziecie mieć szybciej zdrową dzidzię, no i jeden wypad do lekarza mniej:)
 
reklama
Gucio przyszedł na świat o 11.15 3960 i 56 długi
Ja na razie konam cięcie boli

Super gratulacje. Duży chłopak. Zdrówka i szybkiego powrotu do domku

Jestem juz w domku! Dzieci śpią, maz pojechał po laktator. Tesciowa mi załatwiła recepte takze zaraz bede pompować!!

Olivka dostała szynę na to bioderko. Za 2tyg do kontroli..

Wstawiam pranie i ide sie lenić ;-)

Śliczna Olivka, fajnie, że już w domku.Odpoczywaj i cieszcie się sobą.


Mateusz urodził się o 12.40 54cm i 2900 wagi.
Podali mi oxy i coś w zastrzyku na szyjkę. Poszło błyskiem z2cm do partych w 40 min. :szok: a ktg skurxze zapisywały ledwo co. Mały wypił 1 pierś i śpi.

Szybki poród i masz dzidzię ze dobą. Super gratuluję. Odpoczywajcie i dochodźcie do siebie.
 
Do góry