reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Widze ze tu zycie nocne ;)
Ja wlasnie karmie. Znowu byka jazda z zasnieciem i do polnocy mnie meczyla...
Doli najgorzej przewijac po jedzeniu jak juz zasnie...

Myla kciuki za corcie niech szybko do zdrowka wraca!!

Lei, Vesunna szybkich i malobolesnych akcji!!!! ;)
 
reklama
Lei, vessuna trzymam za was kciuki! Czyzby dwoje dzieciaczkow sie na dzis szykowalo? Dawajcie dziewczyny!!! :-D

A ja mam powtorke z rozrywki czyli z piatku, biegunka, wymioty i cyrk na kolkach. Zrobilam dzis de'volaia (czy jak to tam sie pisze) z papryka i chyba przez to, choc oczywisci nikomu nic nie jest...
I niech ktos sie jeszcze raz zdziwi dlaczego tak ki sie spieszy zeby urodzic...!
 
Kina ponoc panuje wirus biegunkowy..zdrowka zycze!

Tabasia ja zdazylam przymknac oko a tu maly sie obudzil. Wiedzialam ze tak bedzie..poza tym glodna sie zrobilam i trzeba cos zjesc..maluch wyssal zemnie energie. Pewnie zaraz mala sie obudzi wiec...

Lei kciuki!
 
No i wcielo mi posta:/

Lei, Vesunna - kciuki!!!

z nierozpakowanych zostały na pewno: KinaM, Asiatipl, Szaj, Asia86Wro, Sharmota, Pat muszkieter, ja:)

Myla Marcelka szybko dojdzie do siebie a Ty w tym czasie staraj się nabrać sił!

Doli zapodaj jakaś mantrę i nie daj się babie z lozka obok - a w wolnej chwili może przepowiesz mój termin skoro tak dobrze Ci idzie? ;)
 
Lei, Vesunna trzymam kciuki za szybkie akcje
Aylin gratuluje dzidzi i predkosci :)
Do mnie rodzina z Pl przyjechala, codziennie pucuje cale mieszkanie zeby cos rozkrecic, wiec jestem totalnie zalatana, nie mam nawet czasu napisac ale doczytuje wszystko na bierzaco :)
Myla moja pierwsza coreczka tez miala zoltaczke przez co bylysmy 5 dni w szpitalu, wszystkie mamusie szly do domku tylko my musialysmy zostac, wiem jakie to przykre. Patrz na to z drugiej strony ,dobrze ze jak mialo cos wyjsc to tutaj w szpitalu bo malutka ma najlepsza opieke, ponagrzewa sie troche i szybko wrocicie do domku zdrowe :) wtedy bedziesz sie juz tylko cieszyc mala na calego, a teraz jak masz mozliwosc to spij ile sie da hehe laduj akumulatory :)
Ja dzis ide na ktg, poza tym totalnie zadnych objawow nie mam, chyba sie zapisze do grupy majowek ha ha
Milego dnia!! :))
 
Jeszcze ja jeszcze ja ;)

Dziś w nocy święto pierwszy raz obudził mnie skurcz co z tego jak był 1:/. Choć z pierwszym cały czas miałam twardy brzuch to napinania nie zauważyłam i z zaskoczenia wody m8 odeszły.

Lei Venusma&&&&&&&&.

U nas też kos od piątej daje czadu na wierzbie :)
 
Witam z rana:-)
Lei, widzę, że bez wywołania dzidzia sama wychodzi :-)
Kciuki zaciśnięte!!!!!!!


Vesunna, może u Ciebie akcja jak u Aylin i Malinka juz z Tobą? &&&&

Z nierozpakowanych jeszcze również ja!!!!

Ja już nie śpię. Nerwa mam bo dzis o 11.00 mam wizytę kwalifikacyjną i dowiem się czy mnie pokroją w szpitalu, który sobie wybrałam czy też każą spadać....
 
Oltoma kciuki!!!! :)

Lei przyyyyyyjjjjjj;)


Ja nawet pospałam, no szok.. Za niedługo obchod obym coś już wiedziała..

Cycki zaczynają ciazyc... Eh oby do spotkania z moim laktatorem...

Dzidziol śpi ze mną, nie mam serca go odkładać ale w domu się skończy :p
 
Trzymam kciuki Lei i Vesunna. Może dziewczyny są już po.

Oltoma trzymam kciuki, żeby się udało.

Tak sobie myślę, że ja już Wam (rozpakowanym) wogóle nie zazdroszcze dzieciaczków. Ślicznych, różowiutkuch, pachnących, mysiów-pysiów:-) Ja wogóle nie chce jeszcze z m-c rodzić:p .
Ja mam sobie swoją dzidzie w brzuchu i fajnie mi z tym. Ciesze się, że mam wielki brzuch, że spać nie mogę, że skurcze męczą i straszą, to takie wspaniałe uczucie, że bardzo się ciesze, że mogę jeszcze tego doświadczać i oby jak najdłużej ;-) :p =-O
 
reklama
Do góry