reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Dobranoc mamuśki!

Babki nie upiekłam bo pojechslismy odwiedzić mloda (dzis tez została z moja mama) a maz mnie porwał na kolacje i jeszcze lody! Takze w domu byliśmy o 21..wzięłam ciepła kąpiel, ogarnelam sie cała i padam...skurcze mnie męczyły cały dzien ale rodzic nie mam teraz siły, mam nadzieje, ze przespie!

Aylin gratuluje, piękna akcja! Nie strasz ze znieczuleniem bo mi tez wszyscy wróżą, ze nie zdążą mi podać...:szok:

Doli ale bym awanturę tam zrobiła tym wieśniakom!

Myla trzymam kciuki za malutka, niech badają co musza i mała szybko dochodzi do zdrowia! Wierze, ze masz dosyc i chcesz do domku :-( Zdrowka dla malutkiej!!!

Doli u nas 3 dni SN a po cc 5 az!
 
reklama
Hmm ja chyba tez bym wolała jednoosobowa..tak mysle bo jeszcze troche kaszle czasem itd moze powiem, ze chora jestem jeszcze to dadzą osobna sale? No chyba chorej nie położą z innymi nie? ;-) Chciałam rodzinna ale jakos kasy mi szkoda heh ;-)
 
Mała teraz w cieplarce leży do rana na noworodkaxh. Byłam jej zanieść mleko ale to tak malutko jak wtedy... Pani położna z noworodków mówi ze ona tyle musiala jeść i nie dojadac dlatego tak zzolkla. zasypiala ze zmęczenia. Będziemy próbować rozkrecac. Antypiotyki dostaje dwa. Mówiła jakie ale mi wypadło z głowy. Z czego jeden o 14 leci kroplowka...
 
Lei powodzenia jutro.
U mnie się chyba zaczyna. Wydaje mi się, że wody odchodzą (2 razy przemokla podpaska więc chyba nie śluz) i pojawiają się skurcze. Raz mocne i długie raz krótkie i do wytrzymania. Chciałabym się przespać ale nie wiem czy się uda.
 
reklama
Do góry