reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
oltoma jak mogłam o Tobie zapomnieć? :banghead:

asiatipl ja juz próbowałam tej techniki - prosiłam, blagalam, groziłam, próbowałam przekupić, udawalam ze wcale nie chce rodzic i nic. moja gadzina ma jakoś swój plan porodowy zupełnie nie kompatybilny z moim; )
 
Dzien dobry mamuski !:)
Zbieram się zaraz na ktg ale taaaak mi się nie chce :o znowu będzie prosta kreska :D a później jedziemy oglądać brumka, M jednak chyba odstąpił od Volvo i jedziemy oglądać moja miłość to jest alfę 159<3 wiec mały dzisiaj grzecznie siedzi żebyśmy mogli kupić mu samochodzik ;)

Lei, Vesunna kciuki !&&&&&
 
Pat to jak kupujecie alfe to od razu zmieniajcie rozrząd i to w dobrym zakładzie - ja miałam alfe 147 i przy 60 000 zmieniłam rozrząd ale chyba coś mi schrzanili, pasek strzelił i silnik do remontu - a niestety do Alfy mało zamienników jest. teraz mam właśnie volvo;)
 
Muminek mój jest mechanikiem i pracował w aso alfy i tam mu mówili że jeżeli kupować alfę to tylko i wyłącznie 159 bo to jedyna która im się udała :p mój ojciec jeździ 159 rok i jak narazie cisza spokój :D
No my teraz tez Volvo dokładnie v40 a mój chce v70!:o na szczęście będzie albo nieszczęsne v70 albo kombi 159...v70 to byyyyk
 
reklama
Do góry