reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Doli ja 2 razy nie mialam nawalu a teraz byl takze roznie jest
wytrzymaj jeszzcze chwila i w domku i laktator i wszystko bedzie git :)

ten kto wymyslil smoczek powinien nobla dostac
normalnie inna jakosc snu mojego i malej odkad smoka mloda zajarzyla :)
ale laktacje tym karmi tak podkrecilam sobie ze zalalo mi pol lozka w nocy :-D:-D
zostalysmy same - malz od dzisiaj w pracy zobaczymy jak pojdzie
na szczescie hemodupek zaczyna sie leczyc i zmniejsza sie w koncu i w koncu prawie normalnie moge siedziec
jutro polozna przychodzi zobaczy tez moje szwy wydaje mi sie ze tez juz lepiej rana wyglada :)
 
Pat, my też mieliśmy v40, ale w grudniu się rozsypane. Termin mamy Opla Insignie i polecam :-D. V70 to faktycznie byczek...

Ja po ktg, nawet dwa skurcze się zapisały :-D. Tp pojutrze, a jak nic się nie ruszy to we czwartek znowu na ktg i będziemy podejmować decyzję, co robić dalej...
 
Doli super że już do domu :)!!! Ty po porodzie miałaś przestać schizować i cooo?? Kiepsko Ci to wychodzi :p przyjdziesz do domu na spokojnie zaczniesz ściągać i będzie ok :)


Ja dziś wypije karmi tiramisu a co!:)

No Lei jak tam rozkręciło się?? Urodziłaś czy się męczysz?? Oby szybko poszło !!

Myla dziś już na pewno będzie lepszy dzień !! Może pij jakąś herbatk€ na laktacje?
 
Lei, Vessuna trzymam kciuki za szybką akcję :-D

Myla trzymaj się. Z Amelką musiałam 6 dni leżeć, bo miała żółtaczkę. 3 dni leżała pod lampami, do tego przez 2 dni miała kroplówkę, bo bilirubina ciężko schodziła. A ja leżałam i wyłam, bo do domu chciałam iść :-(. Także wiem co czujesz...

Doli super, że już wychodzicie. Szybko jak na cc w Polsce ;-).

Ja właśnie uwielbiam takie "byczki" jak V70, V40 dla mnie za małe hehe.
Dlatego mam najdłuższe kombi jakie istnieje - Mercedes Benz w 210 kombi :-). Wózek się zmieści i jeszcze jest sporo miejsca.
 
Marela to samo mialam z Emily i jej głową i rękoma ... Takie wielkie wszystko po tym tygodniu [emoji15][emoji15][emoji15][emoji15][emoji15]

Oltoma [emoji110][emoji110][emoji110]

Doli super ze do domu :) [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
 
Ja juz czekam po ktg na konsultacje. Ani pół skurcza :D a małym musialam majtac żeby się laskawiec ruszył. Chyba za dobrze go karmie i dlatego tak siedzi tylko :d
 
reklama
Doli to ja mam lepiej.
PrzysLa w nocy kobieta. Dziwnie gada i takie dziwne ruchy ma. Mowie sobie po wypadku czy cos.

A tu dziś na obchodzie
Ona mówi ze postanowiła ze jak sobie nie będzie radzić z piciem to do domu samotnej matki pójdzie. Potem cos papierach patrzeli jej i ze w 26 tyg leżała na patologii po pobiciu.
Wezwali do niej lekarza żeby jej ustanowił teraz po porodzie nowa dawkę relanium i położna środowiskowa żeby zobaczyła czy sobie poradzi z małym. Dziecko leży na noworodkach w inkubatorze bo wody
"smierdzace były"...
 
Do góry