reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Olusia, ja jak co noc.... Jeszcze się rozbudzam na własne życzenie bo zawsze jak wstaje do łazienki to musze sprawdzić stan na bb :)

A Ty Olusia? Mam nadzieję, że tylko karmisz i to nie za często w nocy? Maluszki dadzą pospać?
 
Obecnie spia. Maluchy budza sie od 2-3 razy w nocy. Ale zazwyczaj dwa razy. Wiec tro che daja pospac..obecnie spia a ja jakos zasnac nie moge. Chociasz znajac szczescie ze jak bede zasypiac to akurat sie przebudza ;-).
 
Ja z pierwszym pilam karmi na potege. M zgrzewkami kupowal. Polozna mi polecila.

Sataga ja jak wrocilam do domu i przytululam syna ,popatrzylam na jego glowe taka duza to az nie uwierzylam. Poczulam sie jakbym nie 5 latka miala a 15 -to latka. Jakis taku dorosly i duzy sie zrobil przez ten tydzien.

Ja bym za lakier rozrobe zrobila. No gdzie ona ma glowe takie smrody przy noworodkach!!! Ja w domu wszystkie odswierzacze nawet powylaczalam.
 
reklama
No to i ja sie przywitam. Juz któryś raz sie obudziłam i zdałam sobie sprawę, ze to przez skurcze. Narazie mierze...co 10 minut. Poczekam troche i zobacze. Nie chce jechac za pozno bo mi nie zdążą tego znieczulenia dać...maz spi słodko a mi sie stopy pocą przy każdym skurczu :baffled:
 
Do góry