reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Sataga to dobrze ze masz tyle mleczka
ja mialam duzo przez kilka dni a dzisiaj suchary
juz nawet karmi sobie zakupilam i popijam na zmiane z herbatka mlekopedna
jak to nie pomoze to uruchomie laktator

dzisiaj z tej euforii spacerowej zostawilam w wozku portfel a wozek zostal w wozkarni :szok: dopiero co syn mi przyniiosl spowrotem :/

Dziewczyny nie pociesze Was ale po porodzie hormony jrszcze bardziej skacza. Ja dopiero teraz rycze non stop. Oprocz M to i starszy obrywa( slownie oczywiscie) a pomoc- hymmm . Po co. ja dowiedzialam sie ze siedze z dziecmi i nic nie robie tylko karmie i karmie..

ja sie dowiedzialam dzisiaj ze jestem hrabina i nic nie robie
nigdy nie zyczylam nikomu nic zlego ale po raz pierwszy w zyciu pomyslalam ze zycze mojemu mezowi zeby mu pol dupy rozerwalo mial mega hemoroidy , bolal go brzuch i jakims cudem cycki i zeby nikt mu nie pomagal wtedy i musial zapierdalac ile wlezie
dupek
 
Ostatnia edycja:
Lei,
No to noc pełna wrażeń się szykuje, oho :D ile w Tobie mocy firanki nie firanki.. :-). Doooobrze tak trzymać :-)

Natasza,
Jak Ci dobrze, spacerki po parku z dzidzi w wózku zamiast w brzuchu. Pełen komfort i wygoda :-) :-)
 
Miła dobrze, położna sama kiwa głową ze uparty jest, leniwie ssie i puszcza i robi mi siniaki i że widzi jak ja cierpię i jak to ma tak być to zebym sama zdecydowała, bo żadnego przymusu nie ma na kp, bo to nie o to chodzi ..

Babydust uhu ostro :/


Ja leże już na poporodowej... A obok sale do rodzenia, boże jak te biedne kobiety się drą :(
 
Natasza serio tak Ci powiedziała? Tzn ja tam jestem za tym, zeby zycie sobie ułatwiać, w sensie nie przyzwyczajać dzieciątka do rzeczy typu lulanie, usypianie na rękach, czy przy cycku czy w absolutnej ciszy..moja kumpela np nic nie robi i szepcze jak jej córcia spi w dzien, zeby jej nie obudzić..a ja odkurzam, zmywam, miksuje a kuchnie od sypialni oddzielają mi drzwi przesuwane czyli izolacja zerowa..
 
Lei ja wyznaje podobne zasady choc przy pierwszym nie dalo rady bo na lekkie szurniecie od poczatku sie budzil. Teraz walcze. Za to u mnie poleglo usypianie przy cycku. Tylko by ssal jak nie spi. A jak nie to darcie.
A spi raz ze mna raz w lozeczku zalezy czy chce mi sie w nocy podniesc D.
 
O matko! Doli u nas sa daleko za winklem hehe. Ja rodziłam pomoc z jakas babka (zajęła mi wannę do rodzenia choc w sumie i dobrze moze...) i w ogole jej nie słyszałam. Za to mnie pewnie cały szpital :-D ale coz w krzyku siła takze nikt nic nie mówił nawet...

Mi dalej czopek odchodzi. Mama przyjechala, maz jej zawiózł mloda, czekam na niego. Cisza i spokoj, nikt mi nie wyrywa cukierków :tak:
 
reklama
Maz miał mi dostawkę dzis przynieść ale chyba mu odpuszcze. Jutro jeszcze okna ma pomyć, wolałabym sama to zrobic bo ja myje woda tylko i bez smug a on psika tym syfem i ręcznikiem papierowym wyciera. A dla mnie najlepsze sa takie ściereczki do okien bez detergentów.

W ogole to bym zjadła mc chickena :-D
 
Do góry