reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Doli super, ze taka matka karmicielka z Ciebie!

My dzis mamy dzien umilania mi zycia, głownie zakupy, jedzenie i "na co masz jeszcze ochotę kochanie". Mamcia moja dzis zabiera mloda na noc a my mamy ostatni romantyczny wieczor, noc i poranek :-D Jutro jeszcze meza zwerbuje na bazarki i moge rodzic :tak:

Teraz mezul przykimal a ja piore zasłonki nowe, zaraz bede przewieszać i wstawiać kolejne kołdry :-D Potem jeszcze doorganizuje sie bo kupiłam w Ikei pudeleczka i pierdołki :-)
 
reklama
Myla super. A robili małej tego rentgena?

Asial ja też się właśnie zastanawiam bo widziałam tani mix oleju wiesiołka z olejem lnianym. Idę szukać danych;)
 
Myla ciesze się że Marcelinka jest już z Tobą:) cieszcie się sobą i dochodz do siebie!!

Doli..uuu znam ten ból ugryzienień..na szczęście poranić nie zdążył :) trzymam kciuki aby Ci się szybko wygoiło i abyście karmili się dalej..aby starczyło Ci silnej woli i wytrwałości :)
Ja walcze nadal z laktatorem ale chwilami mi się już odniechciewa..:)

Karina silna kobitka jesteś dasz radę głupim hormonom!! Wszystkie damy radę!! Mnie też dopadają ..najczęściej wieczorem.. Ale muszę dać radę dla mojego Orzeszka :)

Była dziś położna wszystko ok. Wagi niestety nie miała.. Tylko kazała mi małego więcej do łóżeczka wkładać i mniej nosić na rękach..a mi się on wydaje taki malutki i bezbronny :D o ten mały Orzeszek już to zaczyna wykorzystywać :-/
A później zaliczyliśmy 3h spacerek po parku :)
 
natasza,
a ta położna wyjaśniła chociaż czemu masz synka do łóżeczka częściej wkładać i mniej nosić na rękach? Bo trochę mi to zajeżdża starą szkołą,,

Pat,
A to skubaniec mały faktycznie wychodzić jeszcze nie chce :D
 
Ciekawe jak Asiorek :/

Pat jak maly sie pojawi na swiecie to bym sie postawila i powiedziala basta

Natasza nos duzo jak nie spi wtedy dajesz mu duzo potrzebnej czulosci ale jak zasnie to faktycznie odkladaj do lozeczka zeby sie przyzwyczajal do swojego miejsca :) pozniej nie bedziesz miala problemu z odkladaniem do spania
 
Myla super. A robili małej tego rentgena?

Asial ja też się właśnie zastanawiam bo widziałam tani mix oleju wiesiołka z olejem lnianym. Idę szukać danych;)

Ja właśnie miałam zakupić tą herbatkę z liści malin, może trochę późno, no ale nóż coś by pomogło i przez przypadek przeczytałam o siemieniu lnianym, że może pomóc przy zaparciach, przy zgadze, i zwiększa il. śluzu w pochwie co może ułatwić poród, a także właśnie, że może wywołać poród - coś na zasadzie oleju rycynowego, tyle, że łagodniej i ma więcej zalet :-D
A akurat siemie mam w domy dziś próbuje :-D

No właśnie ciekawe co Asiorek, czy jest po i czy wszystko ok.
&&&&&&&&&&&&
 
Asia położna dość młoda ale takie poglądy :) że w łóżeczku najbezpieczniej dla dziecka i jak go nie pozna i nie będzie w nim czuł swojego zapachu to nie będzie chciał tam leżeć..a ja jestem od tygodnia w domu i dziś leżał w nim pierwszy raz :D
A co do noszenia to miała na myśli że ja tez musze zjeść umyć się ubrać iść do wc a ja wszystko odkładam na czas aż Adaś zaśnie no bo jak nie śpi to muszę przy nim być cały czas :)
 
reklama
Do góry