reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

a ja właśnie wróciłam z pierwszego w tym sezonie grilla:) było cudnie tylko nogi mi strasznie spuchly.. Młoda była bardzo aktywna wiec czekam aż się ruszy - cały czas skakała mi bardzo nisko wiec może wreszcie będzie współpracowac:)
 
reklama
Witajcie w mlecznej krainie
Tu życie najsmaczniej płynie...

Ale mam mleka! Młoda juzw dzisiaj zrobiła normalną kupkę czyli musiała cała smolke szybko wydalic. Pewnie dlatego tyle na wadze mi straciła. Czekamy wlasnie na wieczorne wazenie maluszków i zobaczymy :D
 
Myla, super, że nie ma infekcji i Marcysia już z Tobą! :-)

W dzień tu było tak gorąco, że wyszliśmy z małą przykrytą jedynie flanelową pieluszką, a teraz znowu wróciliśmy ze spaceru, to dołożyłam kocyk, bo chłodniej, ale na razie już nie używam tego misiowego pajaca, tylko zwykłego domowego, bo chyba by się w nim ugotowała...
 
reklama
O kurcze Doli współczuję :( a dobrze go dostawiasz? Ważne jest żeby miał tą dolną wargę wywinięta na zewnątrz tak zeby jak najwięcej brodawki miał w buzi. Bo Wiktor właśnie źle łapał i musiałam mu tą wargę wysuwac na początku ale już się nauczył :)

Myla super że Marcelinka już z tobą!

Natasza ja też dużo trzymam małego na rękach :) i tez mi pielęgniarka mówiła żeby odrazu do łóżeczka kłaść, ale ja tam uwielbiam tulić tego maluszka :)
 
Do góry