reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Sataga,
Tryskasz jakąś taką dobrą energią, aż Milo:-) :-) hormony czy nie hormony ale radość jest!!

Myla,
Łatwo powiedzieć 'nie martw sie,' a i tak nie da sie nie martwić. Oby z Twoim Maluszkiem jak najszybciej sobie poradzili.. Trzy mam mocno kciuki.

Pat,
Taaa.. Taki dobry i pożyczył hajs a teraz dwa razy więcej będzie w zamian oczekiwał. Pff co za ludzie..

Asiatipl,
Wspolczuje bo sama wiem coś o tym. Niby jest, ale go nie ma i taki niepokój ogarnia że samemu będzie trzeba ogarnąć.. Ale to nic! Damy radę:-) :-)
 
Ja juz po ktg i cisza. Mały szalał jak wariat a skurczy zero. Szyjka miękka krótką rozwarcie na 2cm ale nie sadze żeby wyskoczył do pon
 
reklama
Do góry