reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Pat, na tydzień i takie wymagania?? Ja myślałam, że co najmniej na pół roku...
Hormony różnie działają, w szpitalu ryczalam codziennie, a w domu jak na razie chyba tylko ze 3x, Ale mój M.jest ze mną, pewnie jak zaczną się schody, to będzie gorzej...
Myla, kiedy wyniki?
 
reklama
Marela ja juz M mowilam ze po porodzie będę beczec razem z małym.

Asia to może chcesz się do mnie wprowadzić skoro tez sama będziesz ?:p

Nie ma sprawy, pewno byłoby wesoło, jakbyśmy w czwórkę ryczały (my + nasze dzieci) ;-) :p
Wiecie co, bo problem polega na tym, że mężczyźni nie bardzo rozumieją, albo nie bardzo są w stanie wyobrazić, co oznacza 9 m-cy ciąży, że samą troską i obawą, żeby dzidzi nie zaszkodzić, odpowiedzialnością żeby w odpowiednim momencie zareagować jakby się coś działo, żeby właściwie odczytywać symptomy naszego ciała itp, człowiek może być wykończony, już nie mówie o hormonach i dolegliwościach fizycznych. A po porodzie im, tez wydaje się że co to jest skoro taki mały babik ciągle śpi i cycka ssie, a to przecież sama przyjemność dla kobiety, zapominają o bólu krocza, czy brzucha po cc, obkurczaniu macicy i innych dolegliwościach, pomijając fakt, że przed porodem mało która dobrze śpi, potem siłą rzeczy trzeba wstawać do dzidzi co mimo wszystko nie jest naturalne dla naszego organizmu, i nawet jeśli jest to tylko przystawienie do cycka to jest, zresztą ja od kąd urodziłam pierwszą córkę nie spie prawdziwie głębokim snem, bo zawsze nasłu****e czy ona nie krztusi sie, nie dusi, nie płacze, ona budzi mnie szeptem, czego mój P. nie ma, mimo że nie może zasnąć jak sąsiedzi głośniej muzykę puszczają(mnie ona nie rusza), ale jak córa woła w nocy on nie słyszy, nawet jak jego woła, a ja moment się budze.Ale tego facet nie zrozumie, bo jest niestety tylko facetem :p ;-) :-D
 
Dobry :)

Myla super ze mała bez kabelków [emoji106] mam nadzieje ze sie odbędzie bez rentgena ..

Doli - muuu muuu lol i zostałaś mleczarnia na dwóch nogach :p
Ale super ze sie udało :)

Pat no współczuje takiego teścia :( ale nic nie zrobisz ...

Do mnie dzis znowu położna przychodzi i bedziemy Kubusia kąpać ... W czwartek jak była to mu pępek odpadł ...

U mnie z hormonami rożnie ..., najgorzej jak ktos o Emily sie pyta ..., wtedy tylko beczeć bym chciała ... A tak dobrze juz było ...
Mam nadzieje ze to przejdzie ...
 
No faceci maja ten problem...zresztą każdy trabi że ciąża to piękny okres...chyba tak mówią ludzie którzy nigdy w ciąży nie byli :D fakt że fizycznie najgorzej dla mnie nie jest ale ciągły strach o małego jest i tak już pewnie zostanie...a to że chodze jak zombie to juz w ogóle inna sprawa :p mój mi pomagać będzie ale on niestety ma cechę która czasami jest wada czasami zaleta...est po prostu za dobry...i ludzie to wykorzystują. Ja nawet go nie prosilam teraz o sprzątanie i jak chciał sprzatac to mówiła że nie bo widziałam że on zmęczony ale jego rodzina na to nie patrzy...ale kuwa nam się dziecko zaraz rodzi to naprawdę mogliby dac nam spokój chociaż na chwile...ale po co ^^
 
Pat dziwni ludzie Ci Twoi teście, ale jak urodzisz może sami zmienią zdanie. Wkońcu taka mała kruszynka, potrafi rozpuścić najbardziej stwardniałe serca - wiem coś o tym:p ;-)
I sami będą chcieli, żebyście się nacieszyli sobą. Za to trzymam kciuki.:-D
 
Nie zmienia. Mój teściu jednego wnuka ma i jak mały się urodził to w jego sercu nic się nie zmieniło ;) on stwierdził że wnuki w nim nie wzbudzają szczególnej radości bo za długo na nie czekał...tak powiedział mojej mamie jak miał się rodzic pierwszy jego wnuk
 
reklama
Do góry