reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Sz AJ no mi 4 lekarzy robiło USG. Z czego jeden na genetycznych więc jak szukał wady i nie znalazł tej po tacie ... Drugi zrobił zdjęcie ponoć pipki . ostatnie USG mialam w 30 tyg w szpitalu i tez ponoć dziewczynka ;)

Lei no dosłownie nieźle jaja ;)

Asior,asia no ja tez mam mega dola dziś ani pol skurczu.
 
Asior, Asia, Myla dopisuje się do Was :p po nocy i bolesnych skurczach teraz został tylko bol podbrzusza...ja tak chyba do tego 20kwietnia będę się męczyć...
Jeszcze mały jakimś cudem zmienił pozycję i przerzucił nogi na prawy bok...nie wiem jak on takie wygibasy jeszcze robi :o

Lei najwyżej będzie Olivier :p
 
Dzień dobry :) kurczę niby sie śpi ale po prawie trzech tygodniach troszke czuje że mogłabym przespać sie porządniej niż seanse 3 godzinne...
Patinha po odejściu wód 24h ??? Coś bardzo długo u nas wszyscy mówili że max 6:/ weź sie jeszcze dowiedz co?
 
Mi nawet mówiła ginka żeby na wszelki wypadek przyjechać od razu zobaczyć jak ma się dziecko...ale jak widać co kraj to obyczaj..
 
Margo ciesze się że już do domku !! Ciężki czas przed wami ale dasz radę dla tej kruszynki :)

Mila kciuki aby wszystko było ok wyniki szybko i do domu! !&&&

Karina zbierasz się już do domu?:)

Kciuki za wszystkie podłączone dziś!!&&

No i która się bierze za rodzenie???? Jakiś zastój się zrobił :p

Doli jak tam synek??

Adaś dziś ma już tydzień..jak ten czas leci ;)
 
Witajcie dziewczyny!

U nas wreszcie ladny dzien, dzis jeszcze troche lenistwa swiatecznego a jutro wizyta i ktg.

Dolaczam sie do grupy cichaczy, cicho sza zadnego objawu zblizajacego sie porodu. Jak sie przeterminuje to sie chyba zalamie...
 
reklama
A u mnie po świętach sukces - zgagi nie mam :D

A co jeśli wody się sączą w małych ilościach (przez parę dni) i nie ma akcji skurczowej? Jest to w ogóle możliwe?
 
Do góry