reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Hej. Jestem jestem.
Dziwne ale mimo tego ze przespalam pol dnia to zasnelam i przespalam caaala noc z jednym soku o 3.30

Oprócz mdłości porannych nic mi nie jest ;)

Cypi dziś szaleje,czuje się idealnie. Ja mu dziś dam jeść cały dzień czekoladę...

Patinha zazdroszxse!!!!!!
 
No ciekawe czy unas na forum będzie jakaś pomyłka, ale jaja by były;) Myla a ty przecież widziałaś pipke to co się martwisz. Mi to jajka na każdym usg pokazywali więc nie było szans na pomyłkę.

Kurcze mam nadzieję że szybko przyjdą te moje wyniki krwii i nas puszczą do domu. Już tak tęsknię za Laurcia że nie wiem.

Trzymam kciuki żeby wam wreszcie porządne skurcze na tym ktg powychodzily :D

Margo super że was też w końcu do domu puszczają.
 
Mi już 5 lekarzy potwierdziło w sumie dziewczynkę, nie wierzę w zbiorowe zaćmienie :p.

Mila, mi się na razie nic nie pisze, buuuu :p.

Margo, super, że już do domku:-)
 
Witam się i ja. W lekkim dołku. Skurcze przeszły, wymęczyły mnie 24h. Miałam nadzieje, że to będzie już. A teraz znów zastanawiać się kiedy.-?:-\
 
reklama
Ja pipki nie widziałam. Takze byłyby niezle jaja...

Asiorek to tak jak u mnie, głucha cisza...
Asia wspolczuje..tak Cie wymęczyło i nic :sorry2:
 
Do góry