reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Dzien dobry.
My ciagle w szpitalu ale juz nas dziś wypisują. Wczoraj przyszła do mnie położna która była przy porodzie i w koncu wytłumaczyła jak to wszystko wyglądało j dlaczego skończyło sie cc. Zbieram sie zeby wam moj poród opisać ale cieżko mi z tel wiec czekam na powrót do domu.

Dziewczyny współczuje wam tych teściów. Ja to jestem szczęściara... Ciagle mi szkoda ze teściowa nie dożyła narodzin maluszka. Przed nami pogrzeb. Zjeżdża sie cała koja rodzina-rodzice, siostra z M i dzieckiem. Chcą byc na pogrzebie i miło mi ze względu na M ale nie wyobrażam sobie domu pełnego ludzi kiedy ja dopiero uczę sie mojego maluszka. Lekarz kazał mi jak najwiecej odpoczywać. Mam zakaz robienia czegokolwiek w domu z wyj karmienia i przewijania wiec goście bedą musieli sie sobą zając sami.
Moja mama zaoferowała ze zostanie troche dłużej zeby mi pomoc i chyba tez zostanie z mała zebym ja mogla pójść na pogrzeb.

Ktora dzisiaj rodzi?? Trzymam kciuki i odezwę sie z domu bo pisanie z tel to nie dla mnie.
 
reklama
Hej

No i pizga śniegiem :/

Tabasia ja to już wiedziałam zanim zaszłam, ze innej opcji jak cc nie będzie :p

Sharmota ja chodakowskiej nie znoszę brrr duzo bardziej wolę Mel B :) a najbardziej biegać

Babydust zachęcasz do 3 ciąży??? :D

Milia to już od lekarza jak z blizna

Moja koleżanka po mc od cc poszła na bieznie :)

Kuklaki bo my magiczne jesteśmy... 8-)

Myla i jak przeszły mu te gazy??

Margo fajnie, że wychodzicie :)

Powodzenia na dzisiejszych ktg :D
 
To widzę, ze dzis hurtowo sie podłączamy. Ja jeszcze nie wiem na która pojade. Musze isc sie ogarnąć a wstawać mi sie z lozka nie chce..

Margo, super, ze wychodzicie, nie ma jak w domku! z drugiej strony tez ciężki czas przed Wami, dobrze, ze mama przyjedzie, mam nadzieje, ze będziecie sie dogadywać. Trzymam kciuki i życzę duzo siły!

Myla i jak tam młody??

Szaj a usg bedziesz miala? Moje przepływy i łożysko ok ale tezsie martwie..
 
Margo to chyba dobrze że mama zostanie troche i ci pomoże skoro masz odpoczywać. Super że w końcu do domu idziecie. Szkoda tylko że tak wyszło z teściową.
 
Dzien dobry Wszystkim Mamusiom! Ja bardzo źle spałam, ból brzucha, zgaga, ugniatanie po lewym żeberek. W nocy poszłam siku i jak mocno kaszlnęłam poczułam jakbym zrobiła siku. Kilka h pozniej ok.3 w łóżku poczułam, ze zaczynaja mi wody odchudzić. Najpierw kolor przezroczysty teraz już jest różowawy i lekkimi drobinkami krwi. Skurcze bardzo nieregularne. Zobaczymy co dalej... Jak nie bedzie regularnych skurczy to do szpitala moge sie zgłosić za 24 h-mieszkam w Uk...
 
Margo super że juz do domku, mam nadzieję że dobrze się czujesz po cc :) i dobrze że masz wsparcie w rodzinie, to teraz dla Was bardzo ważne !:*

Patinha to kciuki za szybka akcję !&&

Ja oczywiście w dwupaku, nie spodziewałam się innego poranka :p nie wiem czemu mały mnie tak męczy i zamiast wyjść to same fałszywe alarmy. Przez niego już spać nie mogę bo się nie ruszał i 40min nim majtalam i w końcu łaskawie się ruszył lobuz...
 
reklama
Patinhi no to oby szybko poszło

Pat co ty te dziecko tak maltretujesz? Śpi to go budzisz a potem nazekasz że cie terroryzuje. On poprostu sie mści
 
Do góry