reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Milia nikt nie pomyślał heh a faktycznie, pojechać wczesniej i powiedzieć, ze juz długo sie sączą! :-D

Ja sie jeszcze nie zebrałam...
 
reklama
Witam po świętach :-)

widzę ,że nawet na moment nie odpuściłyście z pisaniem :-D
po 2-3 dniach nieobecności trudno wbić się na nowo :tak:

przemkneła mi przed oczami lista nierozpakowanych , to ja chyba jestem oczko czyli 21 :-)

Margo - gratuluje córeczki :-) współczuje komplikacji, ale najważniejsze ,że już po wszystkim :tak:

Mila - śliczny synek :-)

Aylin - spóźnione sto lat :tak:

Tabasia - tak ja też KRK , choć obecnie okolice :tak:

dołączam do grona tych u których nic kompletnie się nie dzieje :-(
 
Szaj to pol porodu masz za soba jak masz 2 palce ;)

Pat opisalam wrazenia z tens na wspomnieniach z porodu ;)

znowu mi hemodupek wyszedl :( dobrze ze nie boli :/ ale mam wrazenie ze szew mi puscil jak w nocy wstawalam do malej i zle usiadlam :( :(
 
Dziewczyny, serio mówicie, że to będą z 4 cm? :O Toż chyba nici z czekania na rozkręcenie akcji w domu, bo jeszcze urodzę w salonie...Kurcze, mogłoby się już ruszyć z tymi skurczami...
 
reklama
Do góry