reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Możliwe. Mojej sąsiadce tak sie sączyły a w dodatku miała tak mało że nie wiedziała że to wody. Ale skurczy w końcu dostała.
 
reklama
Dzis jest dokładnie 39 tydzien! Jak poród nie zacznie sie sam tzn. Regularne skurcze to dopiero mam przyjechać do szpitala jutro na 10 rano...

to jest dopiero dziwne ;) u mnie panikowali juz na porodowce ze 6 godz z czesciowym odejsciem wod plodowych jestem i ze dziecku grozi infekacja stad tak szybko o oxy zdecydowali
no nic zycze zeby szybko sie wszystko rozkrecilo i krotko trwalo :)
 
Mam rozwarcie na 2 luźne palce ale nie wiem ile to cm :p. Skurczu ani pół się nie zapisało, wiec jestem wciąż tykajaca bomba :p. Pojutrze mam wizytę u swojego gina, Poproszę go chyba o porządne badanie....:p do tego czasu idę jeść dobrocie, bo potem będzie lipa :p
 
Patinha - 24h???? U nas też 6 i antybiotyk po tych 6 dostałam bo akcji zero.
Ja bym 24 nie wytrzymala....

U mnie na ktg znów linia prosta... Za to mloda szalala i tętno ma od 120 do 160 z podbijaniem nozka :)

Ide sie położyć bo po nocnej akcji zgaga niewyspanam
 
A u mnie po świętach sukces - zgagi nie mam :D

A co jeśli wody się sączą w małych ilościach (przez parę dni) i nie ma akcji skurczowej? Jest to w ogóle możliwe?

Ja się tego boję najbardziej. Jeszcze wiedząc, że tego gbs mam, a od wczoraj wydaje mi się, że tak jakoś mokro mam, ale nie chce się wkręcać. Myślę, że wieczorem jak P wróci, podjade na ip, żeby mnie zbadali, trochę sie boje, ale chciałabym sie upewnić, zresztą zobaczę co będzie.
 
Kiedyś wydawało mi się, że poród zaczyna się wtedy, kiedy zaczną się skurcze albo nagle odejdą wody.. Jak się okazuje - początki mogą być nieco inne. Dodatkowy stres, szczególnie jak ma się kawałek do szpitala...
 
Margo, dobrze, że wychodzicie. Wbrew pozorom goscie w tej sytuacji, to może nie takie złe... To najbliższa rodzina, więc obsłużą się sami, a Wasze myśli nie będą skupione tylko i wyłącznie na pogrzebie, może będzie Wam łatwiej... Mam taką nadzieję :*

Mila, kciuki za dobre wyniki!

Patinha, pojechałabym wcześniej do szpitala i najwyżej powiedziałabym, ze 24 h już minęły...
 
reklama
Kiedyś wydawało mi się, że poród zaczyna się wtedy, kiedy zaczną się skurcze albo nagle odejdą wody.. Jak się okazuje - początki mogą być nieco inne. Dodatkowy stres, szczególnie jak ma się kawałek do szpitala...

No kurcze to nie fair. Właśnie, szkoda, że nie można tej daty sztywno ustalić porodu, a tak, całą ciąże stres, żeby nie za wcześnie, a potem stres kiedy to będzie, wiem, że raczej dłużej niż 3-4 tyg napewno nie, bo 2 tyg. po terminie to max, no i spoko, a tu najgorsze, że ciało straszy, skurcze, wydzieliny większe il. dziwne konsystencje, i zwariować można ;-)
 
Do góry