reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Asiorek a co malujesz? Hobby? Zawodowo? Grafika? Hmm?

Wzasadzie zawodowo, wszystko co można narysowac, w ołówku, sepi, suche pasgele i chce sie zabrać za tzw. Digiart
Po za tym 9 lat w reklamie i 2 lata w dziale konstrukcyjnym bydgoskich fabryk mebli, gdzie rysowałam instrukcje montażu mebli.
 
reklama
ale mnie wku rw trzyma :( normalnie az mi sie ryczec chce zamowilam ten elektrostymulator TENS do porodu babka wyslala mi go juz we wtorek ok 13 priorytetem i co ?? przez 2 dni kiblowalam w domu bo przeciez przeziebiona jestem to poczta nie raczyla sie zjawic choc przeciez priorytety powinny byc dostarczone nastepnego dnia ale oczywiscie jak dzisiaj wyszlam na 30 min do sklepu to w tym czasie awizo sie znalazlo w skrzynce pojechalam przed chwila na poczte zeby odebrac z poczty to jeszcze nie moge bo listonosz sie nie rozliczyl jeszcze z przesylek noszzzz ja pierd 87^(*)&*&^*)( mam wielka nadziejee ze nie zaczne w nocy rodzic bo kogos na tej pieprsz&^&*( poczcie zaciukam ciekawe jak Olusia i maluszki :) Tabasia wyszla do domku i wcielo ja tez domowe zacissze :)
 
Myla daj spokój z tym olejkiem rycynowym - dużo czytałam o tym i zdecydowanie negatywne są opinie - ze jest duże prawdopodobieństwo że nie dość ze wywolaja skurcze macicy to jeszcze bolesne skurcze jelit i biegunkę
 
reklama
Mnie też dopadły jakieś boleści żołądkowe :-[ W dodatku czuje się strasznie zmęczona - pewnie pogoda tak na mnie działa. Ale najchętniej już bym poszła spać.:-\
Na dodatek moje brzuszkowe dzieciątko cały dzień mnie maltretuje. :-[
 
Do góry