reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Babydust a jaki zamowilas? Bo js ostatnio patrzyłam to były kilka do wyboru. U nas chyba tego nie ma i nie wiem czy położne by wiedziały co z tym zrobic...

Jejuuu dopiero doczytałam, Wam to sie nudzi hehe!

Mnie znow zaczyna bolec policzek i robi sie ciepły. No kuzwa co jutro do szpitala znowu..??!! Nie zdążyłam dzis do laryngologa, zreszta wczoraj nikt nie odbierał..tam w tym szpitalu super maja zaplecze i lekarzy i w ogole było super tylko nie chce mi sie bo troche dalej mam...

Tesciowa dzis wyjechała do Pl i pytam kiedy wraca a ona, ze czeka na moj znak no kuzwa przydałaby mi sie na miejscu teraz choc ostatnio kontaktu nie mamy prawie bo moim zdaniem ona jest chora, żółte gilony jej plyna juz miesiąc i kaszle ale "czuje sie swietnie" a jej corka tez misla kaszel itd i moja sie od niej zaraziła jak ja zostawiliśmy na 4h one sie tam ściskały itd a dopiero jsk wróciłam to zauważyłam ze jej corka ma katar i moei przez nos a nie "tylko jej kaszel został po przeziębieniu" ona wtedy była chora!!! Tak doe wścieklam bo 2 dni pozniej moja chora, 2 dni pozniej moj maz, dwa dni pozniej ja a kolejne 2 dni pozniej moja mama bo przyjechała od pn do środy...
 
reklama
Kuźwa syn ma 39 stopni....

Tel do matki wykonany jakbym musiała w nocy jechać... Jak nie przejdzie do jutra to jadę chyba bo boliiiiiii i cholera już wie czy to żołądek
 
Doli,
spokojnie, być może to tylko nerwy. Postaraj się zrelaksować, puść sobie spokojną muzykę i spokojnie pooddychaj. Jeśli nie przejdzie, to faktycznie jedź i sprawdź.
 
reklama
Do góry