reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Dziewczyny mam pytanie. Do teraz żeby zrobić 2 pilam syropek lactolosum ale mi się skończył a jestem tak pelna ze ledwo sie ruszam. Mam olejek rycynowy,slyszalam ze może wywołać skurcze a tego nie chce teraz. Myslicie ze jak sobie mała łyżeczkę lykne to pomoże mi w 2 ale nie ruszy skurczybykow?
 
reklama
Myla z tego co wiem to ten olejek rycynowy tez nie zawsze działa ale ciężko powiedzieć jak zadziała na Ciebie. Bo olejek rycynowy nie wywołuje skurczy macicy tylko skurcze jelit które mogą pobudzić macicę do skurczy...
 
Myla o kurcze musiałaś się wspomagać? :/ może lepiej czopki kup bo olejek może ruszyć też i druga dziurę...

Ja mam rozstroj żołądka, umieram normalnie to te pierogi z wczoraj :( i dzisiejsze żarcie dowaliło chyba, jelita mi tak wariuja i bulgocza a ból jest niesamowity... :(
 
Jejku jak mnie dzisiaj meczy macierzyństwo :zawstydzona/y:

Nie mam dzis w ogole cierpliwości do mojego dziecka :wściekła/y:

Jeszcze maz wrocil i poszedł spać :baffled: no czy on jest normalny? Ja tez ide spać w takim razie a córcia niech sibie sama urzęduje :baffled:

Jeszcze go prosiłam o cos słodkiego i nie moge nic znaleźć, pewnie zapomniał :-(

Lei bywa i tak. Ja też choć kocham swoje dziecko nad życie, to chciałabym, żeby ktoś czasem zajął się nią, a zwłaszcza, ze mój P. Żadko to robi. Potem oczywiście mam wyrzuty, że mogłam, a nie poświęciłam jej tego czasu, no ale cóż ...:-\
 
Myla ja od kilku miesięcy nie mam już zaparć ale codziennie na śniadanie jem owsianke z otrebami i do tego kilka suszonych śliwek - nie dość ze dobrze mi robi na jelita to nie potęguje zgagi co też jest wazne:) a zaznaczam, że wcześniej zaparcia to była moja codzienność:)
 
reklama
Myla ja się wcale nie zdziwie jak te bóle ba które dzisiaj skarżyła się nasza panikara to były bóle żołądkowe a nie okoloporodowe :p
 
Do góry