reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Nawet jeśli to nie poród się zaczyna, to może być zatrucie pokarmowe - a wtedy do szpitala też trzeba. Szczególnie w ciąży. Obserwuj i nie denerwuj się.
 
reklama
Witajcie dziewczyny,
Gratuluje dziewczynom ktorzy juz urodziły :)

Nie wiem, moze pamietacie a moze nie, miałam byc z wami kwietniowa mamą, ale niestety nie udało (problem z tarczycą), i chciałabym poinformowac Was, ze jestem w ciązy, i urodzę w polowie sierpnia, jak narazie idzie ksiązkowo :) :-)

Trzymajcie sie, pozdrowienia slę dla wszystkich :) :-D
 
Witajcie dziewczyny,
Gratuluje dziewczynom ktorzy juz urodziły :)

Nie wiem, moze pamietacie a moze nie, miałam byc z wami kwietniowa mamą, ale niestety nie udało (problem z tarczycą), i chciałabym poinformowac Was, ze jestem w ciązy, i urodzę w polowie sierpnia, jak narazie idzie ksiązkowo :) :-)

Trzymajcie sie, pozdrowienia slę dla wszystkich :) :-D

przeżyłam to i wiem jak to jest.. ale nie ma nic lepszego na takie przeżycia jak zdrowo rozwijający się dzidziul:) trzymam kciuki
 
reklama
wszystkie sie relaksuja bo weekend idzie to spokoj musi byc :-)

w brzuchu znow maltretowanie... na dodatek czuje ja wszedzie od samych zeber po sam dol brzucha i pecherz... I co ciekawe czkawke poczulam dzis u gory, czyzby ona jeszcze pozycje tam zmieniala :szok:
 
Do góry