reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Raczej dupke :D
Sierść mi na brzuchu rośnie.
Na mózg mi sie rzuca, to czekanie...
Dość mam wielkiego brzucha :p

Gdzie jest Ola?
Tabasia fotki plisss.
 
Dzień dobry:)

Nie pamiętam ktora,sie smiala ze ja filharmonia a wy porodowka. Ale prawda jest taka ze z tymi taśmami odzylam i korzystam z ostatnich dni bez ssaka przypiętego w regularnych odstępach do cycka :) potem to wyjście do sklepu po zakup stanika do karmienia będzie nie lada wyczynem

Ide na sniadanie

Ehhh Aylin wlasnie planuje sie wybrac po stanik :) i bardzo sie cieszę. Minął tydZien od porodu bez wychodzenia i mnie dołek łapie
 
Jejku jak mnie dzisiaj meczy macierzyństwo :zawstydzona/y:

Nie mam dzis w ogole cierpliwości do mojego dziecka :wściekła/y:

Jeszcze maz wrocil i poszedł spać :baffled: no czy on jest normalny? Ja tez ide spać w takim razie a córcia niech sibie sama urzęduje :baffled:

Jeszcze go prosiłam o cos słodkiego i nie moge nic znaleźć, pewnie zapomniał :-(
 
reklama
Do góry