reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Ja na brzuchu tez mam trochę więcej włosów ale nie tak jakoś bardzo dużo, ale jak to ma być jedno albo drugie to wolę to niż owłosione nogi
 
reklama
Dziewczyny sory że Wam przerwę frytkowe rozmowy ale powiedzcie mi czy odkąd jesteście w ciąży owłosienie na Waszym ciele uległo zmianie w jakiś sposób? Zauważyłam ostatnio że włosy na nogach mi nie rosną, ogólnie ciesze się bardzo z tego, bo wiadomo, mniej roboty z depilacja, fajnie by było jak by już tak zostało na zawsze

U mnie spektakularnych efektów nie ma, ale faktycznie zauważyłam, że włoski odrastają zdecydowanie wolniej i sa jakby cienksze. Oczywiście też się z tego tytułu ciesze, ale nie sądzę by efekt się długo utrzymał po porodzie.:-[
 
U mnie również się zmieniło. Też mam kudłaty brzuch :D Poza tym ciut więcej na rękach, reszta bez zmian. Liczę na to, że po porodzie wszystko wróci do normy :D
 
No ja mam nadzieje ze brzucho nie będzie po porodzie taki kudlaty;) za to fajnie by było jakby na głowie mi zostały takie jak są teraz
 
Z tego co kiedyś czytałam to zmiany tego typu jak owłosienie, cera itp. mają związek ze zmianami w hormonach ciężarnej, ale też z płcią dziecka, że niby jak ma być chłopiec to hormony męskie mogą wpływać, że cera sie będzie pogarszać i owłosienie pogłębiać, a przy dziewczynce w drugą strone, ale czy tak jest to nie wiem, mi napewno poprawiła sie cera w obu ciążach, z owłosieniem w pierwszej nie zauważyłam, w tej jest go mniej.
 
A ja owłosienie mam dużo większe niż przed ciążą a o brzuchu już nie wspomne :-/

No pisałam do Myli ale nic nie odpisała :(

Ale się najadłam frytek i sosu :)) lepiej abym dziś nie zaczeła rodzić bo ten zapach czosnku powali wszystkich ;) :p
 
reklama
kurde dość o tych frytkach! ja juz jestem nazarta jak prosiak ale jakby mi ktoś postawił talerz smażonych ziemniorow to bym wciagnela w 3 sekundy:/
 
Do góry