reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

natasza wiesz on 2 tyg temu miał 2.3 kg ( w szpitalu mi wpisali że ma 2 kg a wazony 3 dni poźniej.. ???? ) więc ja się szykuje na ok 2.5 kg

ja mam 4 żołądki :p
 
reklama
Dziś dzień frytek?
U mnie sobie rodzinka też zażyczyła fryty na obiad, więc jak skończyłam je kroić dla moje wojska to z krzesła wstać nie mogłam ;-)

Po ponad tygodniu mobilizowania się wyprałam w końcu ubrania maleńkie. Jedna pralka wstawiona, druga jutro i prasowanie, Trzeba by było mnie porządnie kopnąc w tyłek bo w poprzednich ciążach miałam już dawno wszystko ogarnięte a dziewczynki urodziły się po terminie.
Teraz jak wiadomo że raczej nie dotrwam to ociągam się ze wszystkim. Taka to przewrotna natura ;)

Nie zgadniecie co moja trzylatka wczoraj wykombinowała... odgryzła sobie kawałek żelka, wsadziła do nosa i nie można było wyjąć! :szok: Po jakiejś pół godzinie dmuchania i smarkania wreszcie się udało, ale co ryku i krzyku i stresu było to masakra...
 
Dziewczyny gratki za udane wizyty!
Oltoma współczuję stresu, to musiało być okropne!
Muminek, tez mam mały biust i spodziewałam się, że mi podrosnie ale nic z tego B-)
Anemonne ja też dziś podpisalam umowę z położna ze Św Zofii. Z Magdą Witkiewicz. Ona mi powiedziała wcześniej o tej podwyżce. Ale to i tak nie ma znaczenia kiedy się podpisuje umowę - liczy się to, że poród jest po 1 marca :-(
A Ty z którą podpisalas?
Mi dziś położna poleciła łykać ten wiesiołka nawet 3 razy dziennie, ma to rozmiekczyc szyjkę. I często być w pozycji ze zwieszonym brzuchem :-)
Jej dziś cudowny dzień, zjadłam serek rolmlecza z truskawkami na balkonie, słońce tak świeciło ze miałam krótki rekawek i się zgrzalam.
Ps.myślałam ze mi wcielo post, a jednak jest, tylko nieskończony był :-)
 
Ostatnia edycja:
Kina o masakra co za pomysły!!!! Dobrze że haribo wyszło :p

Muminek no to wrzuć przepis na kulinarny :D

Natasza obyś miała rację :)
 
musze się gina zapytać o ten olej z wiesiołka, ciekawa jestem czy faktycznie jest taki dobry efekt:)

Doli przepis na to ciasto cytrynowe to muffinki cytrynowe z mojewypieki.com:) ja tylko trochę je zmodyfikowalam - dalam posiekaną czekoladę, mniej cukru i tluszczu, troszkę więcej jogurtu i sru do keksowki:)
 
Dziewczyny sory że Wam przerwę frytkowe rozmowy ale powiedzcie mi czy odkąd jesteście w ciąży owłosienie na Waszym ciele uległo zmianie w jakiś sposób? Zauważyłam ostatnio że włosy na nogach mi nie rosną, ogólnie ciesze się bardzo z tego, bo wiadomo, mniej roboty z depilacja, fajnie by było jak by już tak zostało na zawsze
 
reklama
Do góry