reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Hej. Jestem :)
Po lekarzu była koezanka na kawie potem poszlak ja odprowadzić na przystanek i wzielam tylko klucze. Poszlak z tamtad po dzieciaki bo taka ładna pogada i z koleżanka na plac usiąść sobie...dopiero weszlam do domu!!!!!

Wiec taka mała ma główkę na dole :D mowilam ze w zeszła środę się tak wiercila i ze się przestawia!!! Po bardzo dokładnych wymierzeniach pol godzinnych wagę oszacowano na 2700 :) poza tym mam czekc na skurcze,wszystko odstawić i czekac. Jak się cos zacznie dziać to dobrze...jechać do szpitala. Pessaru nie zdejmie bo "po co?" on w niczym nie przeszkadza. Jak będzie miało się zacząć to zacznie a ja mowie czy jak po terminie... A ona "w terminie to juz będzie pani w szpitalu" ale czemu???


Myla to mala duza juz, to teraz siedz i czekaj:szok: Zbliza sie godzina zero.

Aga, gratuluję udanej wizyty.

Kuklaki, super, ze wszystko ok, mała chyba drobniutka :-)

W drodze na ktg zaczął mi się spinać brzuch, ktg zarejestrowało skurcze, położna powiedziała, że za dużo ich na przepowiadające, bo tych podobno może być ok. 2 na godz., a ja miałam 4 duże w 20 minut... powiedziała, że zadzwoni do ginki i zobaczymy, ale ta nie odbierała telefonu.
Wiec czekałyśmy na nią, bo miała przyjechać o 14:30 - dziś przyjmuje. Podczas oczekiwania naliczyłam jeszcze jakieś 5 skurczy...
Okazało się, że ilość wód mi się zwiększyła, a to podobno może przyspieszyć poród. Szyjka zamknięta, ale skrócona. No i mam jutro rano stawic sie w szpitalu, moja ginka ma dyżur, powiedziała, że zrobimy przepływy, podamy jeszcze raz steryd i jak mała będzie chciała się urodzić, to nie będziemy jej w tym przeszkadzać :szok: jestem roztrzęsiona, bo kompletnie nieprzygotowana psychicznie... Poza tym nie mam jeszcze materaca, termometru i butelek... Własnie pierze mi się jeszcze koszula nocna, bo nie chcę od razu tych do porodu i do karmienia zakładać, może jeszcze nie będą potrzebne... No i nie wiem, czy to czop, ale u gin w toalecie zobaczyłam jeszcze żółtego gluta na wkładce, moze faktycznie się zaczyna :szok::szok:


Dzieki Milia, kurde ty to tez juz nam bedziesz rodzic czy co? Nie stresuj sie, brakujace rzeczy dokupi maz w razie czego a moze jednak to jeszcze nie to i tylko tak straszy:tak: Trzymam kciuki, bedzie dobrze.
 
reklama
O Natasza właśnie zobaczylam ze do mnie pisalas...jak wtocilam miałam.chyba z 15 powiadomień...

Milia no albo tak albo po cos chce mnie położyć gdybym nie urodziła do tego czasu...
W ogole przy badaniu mi polecialo cos ...potem zawolala położna żeby dala jej gaziki i mi wsadzila ten gazik,wyciagnela i oglądała...hmmm???

IDE czytać co u was
 
Włosy? Tylko na głowie - przestały wypadać! :-D

Ale z doświadczenia wiem, że po porodzie nadrobią wypadanie więc nie mam się co cieszyć...
 
Milia spokojnie..wszystko będzie dobrze !! Najważniejsze że byłaś dziś u położnej i że jest reakcja a nie olewka !
Niestety ale teraz żadna z nas nie zna dnia ani godziny :) dlatego ja wolałam mieć wcześniej wszystko gotowe aby się nie stresować:)

Myla dobrze że po wizycie ok ale Ty nam takich numerów nie rób że tyle godzin po wizycie się nie odzywasz bo pejczem po dupie dostaniesz :p
 
milia stawiasz sie w wyscigu do 2 miejsca :) :szok:
ale wierze ze jestes roztrzesiona - bo myslalas ze masz jeszcze troche czasu
proponuje pod prysznic wejdz albo ciepla kapiel - one tez rozluzniaja skurcze a nospa nie zaszkodzi
skurcze przepowiadajace przegoni a porodowych nie zatrzyma podczas porodu nawet rozluznia szyjke jakby
 
No, no dziewczyny nie straszcie porodami. Z tego co sprawdzałam Wy niby macie termin tylko pare dni przede mną, nie możecie rodzić jeszcze z 2 tyg :-D ;-) :p
A tak serio to trzymam kciuki, żeby było dobrze i, zeby faktycznie dzidzie jeszcze sie nie śpieszyły.
 
reklama
Kuklaki, żeby dziecko mialo jak najlepszą pozycję jak zacznie się poród
O kurde Milia, ale wieści! Ale postaraj się nie stresować, teraz szybko można dokupić co potrzebne :-) ciesz się, że szybciej dziecko zobaczysz!
Mi też wolniej rosną włoski na nogach i mniej przetluszczaja się włosy :-)
Wczoraj miałam frytki bo robiłam tez domowe hamburgery z sosem jak do big maca :-)
A dziś zjem sobie oscypki grillowane z żurawina, korzystam ze mąż nie je obiadu w domu, bo on nie lubi :-(
 
Do góry