reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Pat z synem na tym etapie miałam 2-3 kg Wiecej i dowalilam jeszcze 5 kg na ostatni mc także wiesz hehe

Myla chyba chcę żebyśmy się martwily
 
Doli a niby kiedy masz dowalic? ja do 28 tyg miałam niecałe 6 kg a potem jak kazali leżeć to się zrobiło prawie 2x tyle:/
pierwsze ciasto ananasowo jogurtowe a drugie cytrynowo jogurtowe z gorzka czekolada. zazwyczaj piekę coś bardziej wyszukanego, ale dziś zależało mi na czasie, no i żeby nie stać zbyt długo. . poza tym u mnie w domu generalnie króluje zdrowe jedzenie bo oboje z mężem biegamy wiec zazwyczaj dodaje jakieś otręby, mało cukru i tluszczu
 
Muminek to nie jest wyszukane?? No to powodzenia hehe :D

Ja jem wszytko co kocham;) życie jest zbyt krótkie... oczywiście nie jem na kilogramy ale nie odmawia sobie
 
to jak lubisz takie pieczone to spróbuj do ziemniaków dodać też pokrojone we frytki: pietruszkę, marchewkę, seler, buraki i bataty. . skrapiam to wszystko oliwa i doprawiam i do pieca. boskie
 
znam, znam to wszystko ;-)

ale teraz zeżarłam kilo frytek tak po prostu :eek::eek: do wieczora nic nie jem już...

oj mam nadzieje, że moj maluch coś utył przez to moje żarcie...
 
reklama
Do góry