reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Hej mamuski :)
Myla to juz dawno powinna się odezwac...

Wspolczuje Wam boli...mnie jedyne co to boli i kluje podbrzusze ale mały jest na tyle nisko że nic dziwnego...i kręgosłup. A dupke mam juz szeroka wiec nic mi się więcej nie rozlazi wiec mnie nie boli :p
A problemy z żołądkiem juz chyba każda z nas będą łapać...jednak maluchy już wysoko i uciskaja...mnie tez męczy zgaga i czasem mam takie wzdęcia że brzuch dwa razy się powiększa i mnie skręca...ale juz niedługo !:)

Kciuki za wszystkie wizyty :)
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny,

Myla ciekawe co Ci powiedzą? Ty pewnie byś chciała jeszcze chwilę maluszka potrzymać.

Też trzymam kciuki za wizyty&

Powiem Wam, że jak rano wchodzę na forum to już się zastanawiam czy któraś nie urodziła:)? A jest u nas jakaś dziewczyna, która na żelaznej będzie w Warszawie rodzić?

Dziś mam nakaz od mojego K żeby w ciągu dnia zrobić przerwę w pracy :) no więc zajrzałam od razu do Was:)
 
Ok. Ja siedze i czekam na swoją kolej. Kurczę niestety wypisu nie mam dopiero po południu dostanę, a szkoda, bo wytłumaczyć będzie mi ciężko co mi było i co zrobili. No, ale trudno i tak ciekawa jestem reakcji.
 
Ja po wizycie :)
Mały ma 2900 gdzies , ktg i badanie wszystko ok. Termin na cc zostaje na 2.04 , tylko dzien wczesniej mam byc w szpitalu ...

Kciuki ta wizyty [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]

Myla i jak tam ?
 
Witam dziewczyny,

Myla mam nadzieję, że wszystko dobrze.
Co do wód jestem teraz przewrażliwiona po tym szpitalu. Dziewczyna która leżała obok mnie urodziła w 34, zaczęło się właśnie od sączących się wód, udało się wstrzymać akcję tylko na 4 dni niestety. Całe szczęście chłopiec urodził się na tyle duży że po trzech dniach odłączyli go od respiratora i już jest przy mamie.

A ja wylądowałam w szpitalu bo naszły mnie jakieś dziwne skurcze. Nie były to co prawda takie typowe porodowe, ale jak na przepowiadające to zbyt silne no i po nospie nie chciały przejść.
Pojechałam więc do szpitala, okazało się że szyjka się skróciła, rozwarcie na 1 cm i mnie zostawili na 12 dni :(
Najgorsze były pierwsze trzy gdy nawet do toalety nie pozwalali mi wstać.

Szczerze mówiąc uważam że lekarz trochę przesadził, szyjka 2,2 to chyba nie jest jeszcze aż tak krótka a rozwarcie też nie powala, jednak chyba lepiej że przesadził w tą stroną niż by miał to zignorować...

No i moja uparciucha nadal dupcią w dół. Strasznie się martwię, bo większość lekarzy w szpitalu z którymi rozmawiałam stwierdziło, że jak trzecia ciąża to poród naturalny... :(
 
Nie rozumiem czemu trzecia ciąża to mimo że pośladkowe to naturalny...chyba tak smo ciężko pierworodce jak i wielorodce urodzić odwróconego malucha...
Od 2,5 uznają szyjkę za skrócona a myślę że u Ciebie martwilo ich dodatkowo rozwarcie i dlatego Cie trzymali...ale dobrze że juz w domu :)
 
Jestem po obchodzie, ktg ok, crp ok, wymazow jeszcze nie ma:/ nie wiem co oni tam hoduja tyle :/

Jak bedzie ok, z badaniem włącznie to wyjdę jutro...


Myla dawaj znać

Karina ładna waga:)
 
Karina, super, że wszystko ok i waga ładna :-)

Kina, to się należałaś... a rzeczywiscie wydawałoby się, że to nic takiego... Może jeszcze się obróci, są szanse.

Myla?

Doli, no widzisz, a dołowałaś sie crp, bo byłaś pewna, że będzie złe... świętą wypisali?
 
Ostatnia edycja:
Doli i po co się było denerwowac ?:p a na posiew czeka się do 5dni, ja tez tyle czekalam. I mówili że to dobrze że tak długo nie ma bo yo znaczy że nic się nie wyhodowalo od razu :)

Karina Waga małego rzeczywiście ładna :)
 
reklama
Do góry