reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Kina no to mialas intensywny czas ... Najwazniejsze ze mała jeszcze w brzuchu :)

Doli dobrze ze ktg , crp ok :tak:
Trzymam kciuki zeby Cie do domciu wypuścili [emoji110][emoji110][emoji110][emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ :)

Myla mega kciuki trzymam [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji33][emoji33][emoji33][emoji33] no nas nastraszyła ...

Asia no 3 tygodnie [emoji15][emoji15][emoji15][emoji33][emoji33][emoji33][emoji33] Jezuuu jak ten czas zleciał ...
 
Myla, oby było dobrze, trzymam kciuki.
Karinka, gratki za wizyte! I mam nadzieje ze Emily sie dobrze czuje.
Doli, wszystko będzie ok. Uwierz w to w koncu!
Anemonne ja jestem z wawy i chce na zelaznej w domu narodzin.
U mnie spoko z dolegliwościiami, kazda nowa przyjmuję na klate :-D
Wczoraj w krótkim rekawku wygrzewalam sie na balkonie, cudownie bylo. A dzis znowu szaro :-(
 
Ja po wizycie:-[ masakra totalna zlewka. "To się pani trafiło" szybkie usg: serce ok, łożysko ok, głowka w dół, gbs pobrane i 30zł, kolejna wizyta za 3 tyg.:-[
 
Doli, podoba mi się Twoja szuflada :happy: a ja mam tylko 2 ciastka digestive, właśnie wciagam z mlekiem przez Ciebie... Fajne menu :-)

Asia, niezły ten lekarz... dobrze, że wszystko w porządku, a chodzisz jeszcze do kogoś?
 
Asia ale masakra, a to twoj lekarz???

Mój niestety, i całą ciąże mu ufałam i wydawało mi się, że jest kompetentny, w pierwszej byłam bardzo z niego zadowolona, a teraz, gdyby to nie była końcówka to więcej bym do niego nie poszła.
Ciekawe gbs dostane wynik za 3tyg, jakbym nie daj Bóg rodziła wcześniej to co? Zapłaciłam a na ch... za 3tyg może mi być potezebne, jestem wściekła, bo co bo nie płace mu za wizyty to można mnie zlać, za szpital też nie płaciłam, a mogli się mną zająć :-[ :-\ :'(
 
reklama
Do góry