reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Nie wiem czy mozna. Od jednego pewnie mi nic nie bedzie.
Mnie tez krocze boli okropnie :( ale moze jeszcze 2 tyg i pozbede sie brzucha :)
Troszke mi przeszlo. Ale jestem zmeczona. Mlody pewnie zaraz wstanie...
 
reklama
Tabasia chyba niewiele maja wspolnego choc po naszych ciązach wszystko mozliwe.
A laski w pracy wspolczuje ale tak jest z babami. U mnie podobnie . Na szczescie jest tez kilku facetow z ktorymi mozna normalnie pogadac no i dzieciaki.A bab niektorych ni w zab nie rozumiem.
 
Tabasia oczywiscie ze no spe moglas wziasc na te bole
no i co do bab to w mojej obecnej pracy tez mialam okropne - obgadywaly, jedna drugiej wilkiem , nie pomoga sobie gdy trzeba i sie mszcza
co za bezsens :////
 
Dobry :)

Tabasia ja tez mam z żełądkiem cos :( , boje sie jeść zeby nie haftować bo zaraz do gina ide ...

Na czworakach nie chodzę do kibla , ale jak wstane to mi nogi sie rozjeżdżają na panelach ( jak do szpagatu lol ) , bo odrazu nie moge isc .. Takie boleści mam ..

A dzis w nocy mnie tak zgaga męczyła ze poezja :(

Oj widze wszystkie wykończone jesteśmy :(
 
Hej dziewczyny;)
Jak na razie przeczytałam tylko ostatnią stronę i też mam straszne! bóle krocza, czasem jakiś ból brzucha chwyta, a mały to z pewnością ma ADHD bo normalnie mnie rozrywa... wcale się nie zdziwię, gdyby znów się okazało że się obrócił... krocze to mi się normalnie rozłazi i mam takie dziwne uczucie jakby mikołaj miał mi za chwilę wypaść :eek::D masakra!
 
My w dwupaku. Noc straszna,cos tam jednak mi poeciao jeszxe ze 2 razy ale juz nie az tak duzo. Czekam na przyjaciole moja i zawijam na USG.

Tabasia moim zdaniem mozna. Mnie tak właśnie bolalo ze ja nie wiedziałam co mnie boli,czy to nerki czy zoladek czy rodze...
Nospy do woli! Ja po 3 czasem lykam i to forte
 
A i dodam, że strasznie boli mnie dół kręgosłupa. Czasem nie mogę na nogę stanąć, bo aż gdzieś mnie tam zakłuje i to tak, że mogłabym się przewrócić :banghead:
 
Hej
Myla kciuki za wizytę oby mała jeszcze chwile pisiedziala w brzuchu

Współczuję wam tych ciążowych dolegliwości mnie tak męczył w pierwszej ciąży i zgaga i siku po 6 razy w nocy i bolała pipka. Na szczęście teraz nic z tych rzeczy mnie nie nękają
 
reklama
Myla o ktorej wizytujesz?? Mam nadzieje ze sie czegos dowiesz.

Ja polezalam i przeszlo. Ale jestem wypruta. No nic zbieram sie do pracy :/ wizyte mam dopiero o 15 :(
Marela, Babydust widze ze wszedzie baby sa nawiedzone :/
My tu jestesmy z wyboru a w pracy z przymusu wiec chociaz tu nam nic nie grozi :D
 
Do góry