reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Święta idzie dziś....

Pat teraz stres bo co w badaniu wyjdzie.... Oby nie było krótszej szyjki bo normalnie się zarycze i chyba wyjdę na własne żądanie...
 
Karina ładna waga no i już konkretna data kurde ale czas leci.

Ciągle myślę co u Myli.....

Mój gin też twierdzi że pośladkowy poród łatwiejszy bo pupa mniejsza od główki i lepiej schodzi dziecko ale czy ja wiem hmm...



Mechanik naprawił nam auto koszt jedyne 3500 tysiaka ciekawe skąd ja na wózek teraz wezmę masakra
 
Ostatnia edycja:
Ja po wizycie :)
Mały ma 2900 gdzies , ktg i badanie wszystko ok. Termin na cc zostaje na 2.04 , tylko dzien wczesniej mam byc w szpitalu ...

Kciuki ta wizyty [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]

Myla i jak tam ?

Czyli Karinko jeśli dzidziuś nie będzie naciskał to za 3 tyg bedziesz mieć go przy sobie. Tego tylko zazdroszczę w cc daty, bo tak człowiek to nie wie możw być jż a może za 7 tyg.
 
Doli po co Ty się tyle stresujesz...codziennie o cos innego co później wychodzi ok i jak ok to kolejna rzecz i tylko się nakręcasz...w taki sposób na pewno nie będzie lepiej bo Cię zaraz Brdzie cos bolec itp...a kiedy masz badnje ?
 
Pat liczę że ze stresu "2" wyjdzie :D

Badanie jutro przed wpisem

Kina to widzę że zatrzymali cię z tego powodu co mnie... 12 dni... Długo..... :/
 
reklama
Pat biczuj, biczuj :D

Właśnie mi zawsze wychodziła, ale szpitalne warunki mi nie służą i cierpię.... A tu zupy : kalafiorowa, kapusniak, mięsa na obiad a dziś ruskie pierogi ehhhhhh :D

No i szuflada pełna czeko... :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

Załączniki

  • 1426068740927.jpg
    1426068740927.jpg
    24,5 KB · Wyświetleń: 46
Do góry