reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Dygotkaa na bank tak chcialas:-D:-D

hej

Pat jak tam waga? ja dziś po ważeniu ujrzałam moją zmorę z przed 5 lat jak zaczęłam sie odchudzać :szok: ( 68.3 ) wtedy odstawiłam slodkie i pieczywo i masło i zeszłam do 64 przed 1 ciążą a teraz co??? 3 tosty pszenne na śniadanie, wieczorkiem czekoladka..muszę się opanować..

Tabasia idź, będziesz spokojniejsza...

Asiorek i co z kotem?

vesunna ja idę w piatyek albo w poniedziałek, pytałam nie trzeba się umawiać nic, tylko przyjść rano na czczo :p i wypić trzeba ok 300 ml, i ja też będę robić jeszcze morfologie wtedy


Dziewczyny nie zapominajcie pisac o swoim wzroscie przy tych kg bo jestescie wysokie:eek:
Mi lekarz dzisiaj powiedzial ze chyba w przyszlym tygodniu na glukoze i trzeba 3 godziny siedziec:szok:

Karina ja tez mam w czwartek glukoze...:tak:


Tabasia pewnie ze idz do gina, niech cie uspokoi... moze faktycznie jak pisza dziewczyny masz duzo ruchu, tyle na glowe, praca, dom, studia, moze faktycznie malutka czerpie od ciebie te zapasy...trzymam kciuki oby bylo wszystko ok... :tak:


Ja mam dzis wizyte na 15:30.. ciekawa jestem jak wyszly mi wyniki... no ale jeszcze troche i sie wszystkiego dowiem...:tak:

Olusia jak po wizycie?



dziewczyny jakie macie staniki ?
chce zamowić na all bo szczerze to nie mam jak iśc do sklepu za tym dziadostwem

teraz mam z h&m ale jest mały już po miesiącu :szok: mam 75 D no i w obwodzie jednak ciasny ( a drugi mam 80 C i jest zbyt luźny :/ ) no i miska za mała..
mam szeroki rozstaw cycków więc to tez problem -_-

dawajcie namiary i opinie czy się rozciągają bardzo w obwodzie
bo jak patrzę na opisy na all to wychodzi mi 80B gdzie ja w życiu w B się nie mieszcze nawet i bez ciąży :/

Ja ostatnio tylko w tym sportowym sloggi taka jakby bluzka (zdjecie na brzuszkowym w tym mam). Czuje sie jakbym byla bez stanika, rewelka, polecam.

Myla gdzie jestes?
 
Tobasia bardzo mi przykro z powodu Twojej Mamy. Musiało być Ci strasznie ciężko... Ja mam i brata i siostrę i choć czasem się kłócimy o pierdoły to i tak nie wyobrażam sobie że mogłoby ich nie być. Choć z bratem było ciężko bo gdy miał 11 lat miał bardzo poważną operację serducha w poznaniu, a to było 14 lat temu więc techniki i sprzęt zupełnie inny niż teraz... na szczęście dziś kawał z niego chłopa, a przystojny ze szok. :) a tak szybkim zajściem to aż Ci zazdroszczę, bo przy pierwszej ciąży tyle się naryczałam, że nie idzie że szok. Aż w końcu mieliśmy w grudniu wypadek samochodowy, mąż złamał obojczyk, ja miałam tylko kilka siniaków i przestałam myśleć o ciąży. No i w styczniu (13 dokładnie) zaszłam w upragnioną ciążę. Zawsze się z mężem śmiejemy, że miałam mu prędzej ten obojczyk złamać :-D

Multimama7 witamy :-)
 
Magdalena mam wspanialtch dziadkow ktorzy mnie wychowali :) mamci nie znalam ale bardzo zaluje ze nie ma Jej przy mnie...
A czy wierzysz w blokade psychiczna z ta ciaza??

MYLA GDZIE JESTES? MARTWIMY SIE!!

Ann,Asiulka a Wy gdzie przepadlyscie??

Lo matko to dziecko mi zaraz brzez brzuch wyskoczy!!!!!!

W ramach pisania pracy zmykam ogladnac film :D
 
A ten Multibank to takie zboczenie zawodowe bo mąż bankowiec więc jedno mi w głowie :-)

Kuklaki na glukozie to 2 godziny siedzisz. 1 pobranie jak przychodzisz kolejne po godzinie i ostatnie po dwóch.
Ja już mam wyniki i wszystko w normie :-D
 
Tobasia fajnie, że masz takich dziadków. Ja widzę po mojej kuzynce, że jeśli ktoś nie ma rodzeństwa, to chce mieć min. te dwoje dzieci. Ona też długo do tego dążyła, przeżyła swoje ale teraz jest szczęśliwą mamusią dwóch chłopaków :tak:

Olusia jak tam po dzisiejszej wizycie?

Dygotka super, że wyniki glukozy w normie. Ja po dwóch godzinach miałam mniej niż na czczo przed ;-)
 
Ja zostałam całkowicie pochłonieta przez Smykowe promocje :-):-)

Wielka wyprzedaż – 80% taniej – sklep internetowy Smyk.com

W srodę odbiorę paczke i jestem mega szczesliwa :-) na prawdę się opłaca!

Myla ja już od wczoraj przywoluje Cię a Ty nic! Jaki przyklad córkom dajesz?!

Ja w 1 ciąze zaszłam spontanicznie 1,5 roku po slubie nie spodziewajac sie tego zwazywszy na problemy zdrowotne..niestety nie udalo sie i od tamtej pory mineło 3,5 roku jak dowiedzialam sie o ciazy ktora tez nie do konca zaplanowana:-) zaczelam wizyty w maju u lekarza, maż xrobił badania i w czerwcu czekalam na miesiaczke aby zaczac brac tab na zwiekszenie owulacji ale się jej nie doczekalam..wiec w sierpniu mialam iść do lekarza pytać co dalej ale jak poszlam to potwierdzić ciaze bo objawy podejrzane i test pozytywny:-) :-)
 
Natasza przykro mi z powodu pierwszej ciąży, ale widocznie tak musiało być... najważniejsze, że teraz jest wszystko dobrze :tak: ja byłam w porządnym szoku jak test wyszedł pozytywny :-D z tymi zakupami to Ci zazdroszczę, chętnie bym poszalała, ale nie ma mowy. Korci mnie żeby coś małemu kupić, ale wizja tych ubranek i kartonów na strychu mnie hamuje :tak:
zmykam spać, bo przed chwilą zasnęłam na laptopie i skasowałam to co wcześniej pisałam :-p

Myla przyzywamy Cię :-) wracaj tu do nas.
 
Magda uwież mi ze ja też byłam mega zaskoczna jak o 4 rano zrobiłam test i był potywmy:-D
Wiesz tego kupowania są plusy i minusu,.-zobacz ile teraz możesz zaoszczędzić ;-)

Te idę spać..dobranoc dziewcynki
 
reklama
Multimama witaj :)

Widze duzo nas po przeżyciach :(
Tym razem musi byc lepiej ...

Myla dalej sie nie odzywa :(

Olusia tak samo :(

Asiorek mam głęboką nadzieje ze kicia sie znajdzie ... Sama jestem kocia mama :)
 
Do góry