reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

No i ja witam też już od 6 nie śpie ale ja z powodu koszmarów., znowu nie umiałam przez sen o pomoc zawołać.
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.

Myla kochana opanuj sie bo oszalejesz.
 
reklama
Tez dziś miałam w nocy beznadziejny sen...Śniło mi się, że byłam w 13 tc i pod prysznicem wypłynelo ze mnie maleństwo, brr...Nawet nie zdążyłam we śnie krzyknąć, tylko moment się obudziłam, był środek nocy :-(.
 
Dobry...
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty :) ❤️✊❤️❤️❤️✊❤️❤️❤️✊✊✊❤️✊❤️❤️❤️❤️❤️✊✊✊❤️❤️

Ide spac ..
Wkurzyłam sie , bo wysłałam paczkę dla taty bi w sobote ma urodziny związana z ciążą i nie tylko ... A oni ja wysłali gdzies do Niemiec ...( patrzyłam sie po numerze , mozna śledzić w internecie ) , i mówią ze to potrwa koło tygodnia zeby ja znaleść ... Tylko sie wkurzyć mozna - kutafony!!!!
Aaaaaa debile no :(
 
Ja tez miałam w ogóle nie przespana noc bo nie dość ZR kręgosłup bolal mnie tak że czulam bol nawet e brzuchu i udach to do tego z moim M cos się działo i musialam czuwać...niestety nie ma ubezpieczenia ale jedziemy zaraz prywatnie gdzieś do lekarza bo dostał silnych boli brzucha, do tego gdzieś przy nerkach, zbladl mi jakby cała krew z niego zeszła -_-
 
Ja już po wizycie:-) wszystko ok, cytuje lekarza: "szyjka piekna":-) serduszko bije małe bardzo ładne, co do płci powiedział ze dobrze nie widac wiec nie będzie zgadywać nie mniej jednak wydaje mu sie że chlopak :-) za 4 tyg mam połówkowe powiedział że potwierdzi płeć:-) l4 dostalam na 4 tygodnie.

U mnie dzisiaj piekna pogoda, słonko świeci cieplutko od razu lepsze samopoczucie.
Dostałam zelazo w tab ze wzgledu na spadek hemoglobiny

Ehh:ninja2:
 
gratuluje udanych wizyt, mnie dzis strasznie łydki bola, co powinnam wziasc, chyba jakis magnez.
Ta ciaza mi si ejakims aizhalmerem objawia, znow zapomnialam isc do przychodni po wyniki, buuu
 
Doli, Kifsi kciuki za wizyty &&&&& :-)

Karina gratuluję synka!!! :-)

Natasza, Tobie też po cichu, a Vesunnie córeczki :-)

Myla, moja ginka mi powiedziała w 14tc4d, że na 80% dziewczynka, no niby może się zmienić jeszcze, ale nie wydaje mi się, już się nastawiłam na córeczkę, bo tak też od początku przeczucie mi mówiło :tak: u Ciebie tydzień później, no to już raczej coś by wyrosło :-D

Neta, jakie Ty pyszności masz na śniadanie :happy:

Olusia, Marela, minęły bóle brzucha? ja mam od wczoraj jakiś bardzo twardy nad pępkiem, to jakieś wzdęcie? bo tam są chyba teraz jelita prawda? pod pępkiem już nie jest taki.
Olusia przykro mi z powodu Twojego Taty :*
 
reklama
Doli, kifsi kciuki za wizyty :-)

Natasza po cichu gratuluje synka ;-)

Pat zdrowka dla ciebie i twojego m.. !! :-)

Karina jak mozna wyslac paczke gdzie indziej? To jacys debile czy co?

Myla nie panikuj bedzie dziewczynka ! ;-)
 
Do góry