reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Pat usg jest spoko, ale bez mierzenia, bez słuchania serca itp :/ to takie jałowe dla mnie, serio. na odwal sie :/

dygotka no mi tez się tak zdarza niestety -_- wtedy używam słowa jakie mam pod reką :p np. wczoraj "zgaś okno " :p miała być lampka no ale..

milia no ten mój wybrany jest drogi, ceni się, ale wierzę, że będzie ok.. :p oby tylko terminy były!! :szok:
 
reklama
hej kobitki

Gratuluje udanych wizyt :) Widze że ujawnili sie kolejni chłopcy i dosyc niesmiało dziewuszki No ale jak to kobietki niesmiałe hihih

Ja jutro moze wydusze z gina ta tajemnice ech juz bym cos kupiła najlepiej rózowego

Dziewczyny czy wy tez macie zacmienia umysłu itp ? Ja czuje sie jak jakis analfabeta mam problem z pisaniem nie mówiąc o liczeniu masakra jakas

Ja mam, ale u mnie to się objawia tym, że przekręcam wyrazy ;-)
 
A nie to u mnie zawsze mierzą i pokazują dokładnie każda część ciała.

Olusia Mój M zasnął i czekamy aż lekarz będzie mógł nas przyjmie. On na codzien pracuje w ASO (jest mechanikiem, od dziecka zamiast się bawić do grzebal w silnikach) i do tego jeszcze dorywczo pracuje na montazach i demontazach przy dużych imprezach i robi łódki... Oczywiście on mi nie powie jak się czuje bo nie chce mnie denerwowac ale widać po nim -_- tylko że ja już się denerwuje...mam nadzieję ze okaże się ze to nic poważnego...i oczywiście okazało się ze boli juz go trzeci dzień...ale ze wczoraj slanial się z bólu to dopiero wczoraj mi powiedział...facet jest jak dziecko...a ja głupie zamiast się uspokoić i nie mieć głupich myśli to juz myślę o jakiś tetniakach, rakach i innych *******ach.....-_-
 
milia80 znam lekarza ktory za wypisanie recepty i zamienienie paru zdan z toba chcial 150 zl...:tak:

Pat
i jak twoj m sie czuje? co porabia na co dzien?:happy:

Olusia, no też takich znam, nawet kilka lat temu 150 zł zapłaciłam dosłownie za nic... usłyszałam, że jest wszystko w absolutnym porządku, ale mimo to miałam się pojawić za jakiś czas na wizycie kontrolnej, ciekawe co chciała skontrolować... Albo cennik za wizytę u endo: 150 zł konsultacja + 20 zł usg, zapisuję się, babka mówi do mnie: 170 zł, a ja, że nie chcę usg, bo robiłam już gdzie indziej i że chcę samą konsultację, to okazało się, że tak nie można...
Zdzierają strasznie i to jeszcze nie wszyscy paragony dają...

Doli, jak masz zaufanie do niego, to dobrze, można przeboleć i 200, ale ja też byłam u dobrego specjalisty, na Placu Szczepańskim, w Fertility Clinic, jakby coś, to polecam :-)
 
Ja zawsze opinie czytam i jak na razie na szczęście mnie to nie zawiodło :)
Ogólnie prywatne USG są drogie...ja najtaniej znalazłam za 150ale opinie kiepskie...wiec chodzilam za 200zl, ale nie ma co się oklamywac, to nie mały wydatek...
 
Pat to ja też poczytałam, ale to ordynator szpitala gdzie chcę rodzić lol ;D słyszałam też od innych, że fajny facet z podejsciem nie jak ze średniowiecza...
 
reklama
Do góry