reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Doli bol sie utrzymuje ale juz nie jest taki bolesny jak wczoraj.. chyba za bardzo sie rozczulilam nad grobem.. no ale biore leki to powinno przejsc.. mialam wczoraj wrazenie ze dostane zaraz @.. i latalam do wc co chwile..

Doli lez i odpoczywaj... wez leki..
 
reklama
milia - dzieki ;), juz lepiej , nawet troche energi odzyskalam. no i malenstwo szaleje dzis wiec jestem spokojna.
U mnie piekny dzien , przejrzałam troche rzeczy swoich letnich bo juz w szafach sie nie mieszczą , a u rodzicow kilkometr dalej , mam nadal swoj pokoj i robie wymiane na zimowe ciuszki ;) M ma dzis rozebrać trampoline choc taki piekna jesien ale juz boje sie mlodego puszczac.
 
hej ..
jestem po wizycie ale mam niedosyt
chyba dodatkowo zacznę chodzic prywatnie ...bo ani nie wiem co za płeć bo niby się nie da... ani nie wiem ile cm ma dziecko bo niby nie mierzą...
takie usg mam 3 za całą ciąże z czego ostatnie w 27-32 tyg i wg mnie to za mało ;/

także jutro dzwonie i umawiam sie..

marela mój też fan śmieciar i polewaczek ;P

asiatipl gratki wizyty :-)

vesunna suuuper :-)

Myla a kiedy idziesz?

Karina faktycznie masakra :;/ ja dlatego już chrzanie to i jutro dzwonię prywatnie i tak będę chodzić dodatkowo, dosyć mam niepewności czy wszystko jest ok

Szaj co za sny masakryczne :angry::angry:

Pat co z mężem ?


no i po 13stej idę na czystośc pochwy, jak to brzmi w ogóle..
ble
 
Doli skoro masz niedosyt to idź ;) prawda jest taka że często prywatnie jest wszystko całkiem inne...w końcu się im płaci...
Dopiero miedzy 13 a 16 nas lekarz przyjmie bo ma pełno pacjentów wiec go położyłam u rodziców i leży blady jak ściana. A ja mam same głupie myśli...mam nadzieję że nic mu nie będzie bo chyba bym oszalała...-_-
 
Pat, mam nadzieję, że to nic poważnego.

Doli, czyli to było drugie usg na nfz i nie mierzą? po co oni w ogóle w takim razie robią usg, jak nic na nim nie sprawdzają... Prywatnie na pewno większy komfort wizyt będziesz miała, trzymam kciuki, żebyś znalazła szybko jakiś wolny termin :-)
 
dziewczyny ja chodzę do luxmedu więc prywatnie ale to jakas masakra z tym usg...

w 1 ciąży chodziłam do medicoveru i takich cyrków nie było
jutro dzwonie, wizyty po 200 zl no darmo to nie jest , eh... może na pon się uda mi zapisać :-) oby!!
 
Ja w lux medzie jak na razie trafialam na bardzo fajnych lekarzy na USG. Wiec na to nie narzekam :) ale prywatnie tez chodze bo za rzadko te USG...
 
hej kobitki

Gratuluje udanych wizyt :) Widze że ujawnili sie kolejni chłopcy i dosyc niesmiało dziewuszki No ale jak to kobietki niesmiałe hihih

Ja jutro moze wydusze z gina ta tajemnice ech juz bym cos kupiła najlepiej rózowego

Dziewczyny czy wy tez macie zacmienia umysłu itp ? Ja czuje sie jak jakis analfabeta mam problem z pisaniem nie mówiąc o liczeniu masakra jakas
 
200 zł za wizytę? W zeszłym roku parę razy byłam w Krakowie prywatnie, płaciłam 140-160 zł, tak mocno poszło do góry? :szok:
 
reklama
milia80 znam lekarza ktory za wypisanie recepty i zamienienie paru zdan z toba chcial 150 zl...:tak:

Pat
i jak twoj m sie czuje? co porabia na co dzien?:happy:
 
Do góry