reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Lei - tak prywatnie. Państwowo są 2 usg i jak się ma szczęście, że mają dobry sprzęt to tez 3D robią, no ale na to wpływu już się nie ma. Jeśli miała bym chodzić wg tego systemu, który maja tutaj to bym do kwietnia oszalała. Zwłaszcza z moją "historią położniczą". Dlatego mimo że to wszystko kosztuje kilka razy więcej niż w Polsce zdecydowaliśmy się na prywatne prowadzenie ciąży. Dla maluszka wszystko :happy2:

Dobranoc dziewczyny. Idę spać. Padnięta jestem.
 
reklama
szaj, karina gratuluję chłopaczków!!! kurcze już nam się połówkowe usg zaczynają, ale ten czas leci!

dziewczyny, które mają na zbyciu ubranka dla dziewczynek i nie będą ich sprzedawać a chciałyby się ich pozbyć, to mam prośbę. u mnie na styczniówkach jest dziewczyna, która w sierpniu urodziła trojaczki, 3 dziewuszki i bardzo chętnie przyjmie każdą pomoc. ja teraz jak mi na połówkowym na 100% potwierdzą chłopczyka, to wysyłam jej wszystkie ubranka po Laurce. więc jeśli któraś byłaby chętna, to dajcie znać.
 
Dziewczynki ja już po wizycie. Uff. Znowu na chwilę będę spokojniejsza. coprawda dzisiejsze USG takie szybkie żeby lekarz sprawdził czy z dzidzia wszystko ok. ale było ok seducho biło. Kolejna wizyta 25.11 myślę że wtedy wszystkiego się dowiem, bo to chyba połówkowe będzie bo wypadnie 19T4d.znów lekarz zalecił trochę badań. Krew mocz Wr i glukoza.
Gratuluję wszystkim udanych wizyt i płci dzieciaczków. Ja mam nadzieję 25 się dowiedzieć ale myślę że będzie synek.nie wiem czemu takie mam przeczucie.za pierwszym razem przeczucie mnie nie zawiodło. ;-)
Teraz myślę że będzie z górki.w końcu następna wizyta to już półmetek.ruchy myślę lada dzień się pojawią brzuch urośnie byle do stycznia.A potem to zleci.
Wizyta natchnęła mnie jak zwykle pozytywnie.
A byłam z córa. Trochę mi się śmiać chciało bo lekarz ten prowadzil moją 1 ciążę a teraz mógł poznać dzieciątko poza brzuchem mamy.
 
70 - 75% dziewucha! Ale sie ciesze!
Moja wizyta trwala bardzo krótko, bylo opóźnienie okolo godziny bo ten lekarz jest zakręcony i dzis az 2 dziewczyny w tym ja mialysmy wizyte na ta sama godzine. Wiec nie wiem nic wiecej, ile mierzy, wazy itp ale lekarz powiedział ze wszystko ok, wiec niech tak będzie. Za 3 tyg polowkowe, to pewnie się wszystkiego dowiem. Bede w 20 tyg, 5d.
 
70 - 75% dziewucha! Ale sie ciesze!
Moja wizyta trwala bardzo krótko, bylo opóźnienie okolo godziny bo ten lekarz jest zakręcony i dzis az 2 dziewczyny w tym ja mialysmy wizyte na ta sama godzine. Wiec nie wiem nic wiecej, ile mierzy, wazy itp ale lekarz powiedział ze wszystko ok, wiec niech tak będzie. Za 3 tyg polowkowe, to pewnie się wszystkiego dowiem. Bede w 20 tyg, 5d.
super :) ja jak byłam na USG to wystarczyło mi 60% żeby się cieszyć a powiedział mi na 90% wiec byłam przeszcxesliwa....teraz minął tydzień niecały a ja juz myślę ze pewnie się pomylił ;) taka pesymistka :D
 
Vesunna gratuluje dziewczyny :-)
Myla bo Ci zaraz nakopiemy!!!!:-)

Kurcze jeszce 10 godzin z kawałkiem do mojej wizyty..niby wiem że jest wszystko ok , że serduszko bije ale wixyta to wixyta :-) mam trochę pytań wiec pewnie pól nocy będe je układać w głowie

Dobranoc spijcie spokojnie, przeszedł ból brzucha?
 
reklama
Wiecie czemu tak? Bo ja sobie ogólnie dużo biorę do siebie choć z wierzchu jestem taka twarda,niezależną i nie do ubicia ;) no i moja mega negatywna cecha jest to ze jestem mega panikara,wyolbrzymiajaca wszystko i chce wszystko wiedzieć tu i teraz. Ostatnio byłam z przyjaciółką u lekarza i się ze mnie nabijala ze miedzy dostaniem wyników a wejściem do lekarza czyli jakieś 5 minut zdazylam wygooglowac sobie jakie są przyczyny leukocytów w moczu bo oszalalabym w tej nie wiedzy zanim lekarz mi odpowie :D no i tak z ta płcią jak mowilam ze dziewucha to mi parę osób powiedziało ze mam się nie cieszyć bo może się zmienić,mógł się pomylić i ogólnie wcześnie mi powiedział no i koniec...wygooglowwlam sobie ilość pomyłek w USG i dupa pewnie jestem w tych co im źle powiedzieli : D
 
Do góry