reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Olusia ja zamawiam nieraz po dwa rozmiary z każdej rzeczy co pasuje zostawiam co nie odsyłam ... U nas to nic nie kosztuje :)
Co do Twojego jedzenia to jestes szalona lol haha za Chiny bym tego nie zjadła lol

Anulka mam nadzieje ze juz Tobie lepiej ...

Szaj 144/75 jeszcze nie jest tragiczne .., moj gin przy tych wartościach mi nie kazał tabletek brać ( w poprzedniej ciazy tez nie)

Gemma witaj :)
Przykro mi z powodu Twojego Aniołka ❤️❤️❤️
Tym razem musi byc lepiej :)
 
reklama
hej,
młoda u babci byla a mysmy sie z mezemy wyrwali na shoping oraz rocznicowa kolacje :) co prawda rocznica okrągła :p (7) jutro ale w nocy we wtorek on do wawy jedzie wiec dzis był czas i okazja

Jestem z podkarpacia, mam 31 lat to nasza pierwsza Dzidzia :) w tamtym roku byłam w ciazy ale bardzo wczesnie poroniłam :( Aniołek miałby juz niedługo roczek :(

hej ja też z podkarpacia :) a skad dokładnie jestes??

Gemma1. Witaj. Widzę że nareszcie ktoś z moich stron :))

Anulka a gdzie nareszcie?? Przegapiłaś nas czy jak??
Z podkarpacia jest nas calkiem sporo: kerna, neta i ja :)

w poprzedniej ciazy byłam tylko ja :)

Dziewczyny Wam lekarze tak pozwalają jesc nospe ile chcecie? Bo każda nospe nospe nospe, przerażacie mnie :szok:

ja czytałam ze nospe też ostrożnie. Aczkolwiek w szpitalu dostawałam chyba ze 3 razy dziennie. Ale nie bralam bo na pytanie moje na co odpowiedz uzyskaąłm :na wszelki wypadek"

teraz gin kazał sobie kupic nospe i magnez jak na wakacje lece. Mowi ze moze sie zdarzyć twardnienie brzucha w samolocie wiec lepiej mieć ze sobą
 
Karina34 wiem ze to nie zaciekawy zestaw obiadowy ale jak nie ma innej opcji... do gardla wchodza mi jedynie zupy bo jesli chodzi o 2 danie to jeszcze omijam z daleka.. chociaz powoli juz zaczynam cos jesc.. wiec mysle ze juz nie dlugo bede jadla normalnie.... ;-)


Szaj 144/75 no troszke masz podwyzszone ale nie ma tragiczne... wiadomo trzeba miec to na uwadze i kontrolowac to... mysle ze powinnas isc z tym do lekarza... niech zobaczy, moze jakis lek przepisze? hmm poobserwuj sie jeszcze 2-3 dni i do lekarza jak dalej bedziesz miala wysokie...;-)

Gemma witaj i gratuluje maluszka !:tak:

A nospe to ja biore jak mam bule brzucha nie raz 2 razy dziennie nospa idzie w ruch... poonoc nospy nie mozna przedawkowac ale wiadomo lek to lek... najwazniejsze ze pomaga !!
 
Marlea a Ty co spac nie mozesz? Czy tez na nocki pracujesz jak ja?

Olusia słoneczko wiem ze u Ciebie kiepsko z jedzeniem :(
Mam nadzieje ze szybko to minie i bedziesz jadła to na co masz ochote :)
 
reklama
Karina jak sie obudze i pojde do wc to 2 h min spania z glowy. Jak nie mam sily wstac i przetrzymam to udaje mi usnac po minucie i przespac. Dzis stwierdzilam ze moze lepiej oproznic pecherz :/ .ja juz 2 msc na zwolnieniu.
Anulla a moze wyslij kogos po nospe i jak nie pomoze to jedz. A jak czujesz ze kontrola potrzebna to jedz bedziesz spokojniejsza.
 
Ostatnia edycja:
Do góry