reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Czesc Dziewczyny !
podczytuje Was już dosyć długo... ale jakos nie miałam odwagi dołączyć ;/ raz wsumie probowalam ale mi posta zjadło ;/
NIo ale nic mam nadzieje ze dziś się uda :)
Jestem z podkarpacia, mam 31 lat to nasza pierwsza Dzidzia :) w tamtym roku byłam w ciazy ale bardzo wczesnie poroniłam :( Aniołek miałby juz niedługo roczek :(
Teraz 3 pierwsze najgorsze miesiące mineły...
Termin z OM mam na 7 kwietnia a z USG wyszło już ze 1 kwietnia 2015 :D
Dzidziolek mial we wtorek juz 10 cm :D
spokojnego niedzielnego wieczora :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny jak mnie strasznie dół brzucha boli :( Zaraz zwariuje. Byłam u siostry i zaczeło mnie boleć więc szybko przyjechałam do domu. I przestało. Teraz zeszłam na chwilke na doł i od nowa boli. Mój jest w pracy do 23, mama ma nocną zmianę. Masakra jakaś:(

Leż i odpoczywaj a jak masz nospę to weź jedna tabletke
 
Niestety mój bolid stoi zepsuty. A mieszkamy jakieś 12 km od cywilizacjii (czytaj miasta). Siostre mam blisko siebie bo niecały kilometr ale nie ma jak do mnie przyjechać bo dzieci kąpię akurat. Wytrzymam jakoś do 23. A jutro mąż ma mi odprowadzić mój samochód do mechanika i bez gadania !
 
Wiadomo, nie jak cukierki, ale jak boli brzuch czy podbrzusze, to nospa pomoże, nie zaszkodzi. Mam mamę położną i powiedziała mi, żebym nosie zawsze nosiła przy sobie i jak mnie coś meczy z brzuchem, to nie wahać się, tylko brać. Ginekolog potwierdził.
 
Dziewczyny Wam lekarze tak pozwalają jesc nospe ile chcecie? Bo każda nospe nospe nospe, przerażacie mnie :szok:
hmmmm czy pozwalaja? moj mowił ze jakby cos sie działo to nospa najbezpieczniejsza! wiadomo branie jej codziennie to chyba lekka przesada. Ja brałam w paru sytuacjach stresowych - gdzie ze stresu rozbolał mnie brzuch np. ( no jak maz zadzownił ze mial stłoczke, on na pogotowiu auto skasowane , jemu na szczescie nic- ale jak jechalam po niego to po droddze 2xnospy wzielam bo zaczal mnie brzuch bolec....
ale wsumie jakiej dawki nie przekraczac to nie wiem ;/
 
reklama
Zgadzam się z dziewczynami, ze nie jak cukierki ale zeby ja mieć a czasem pomaga.
Ja p mialam twardniejaca macice i bóle podbrzusza i dostalam nospe na recepte i zalecenie 14 dni 2x dziennie 1 i do kontroli
Czasem pomaga bardziej niż szkodzi.

Szaj ja bym na Twoim miejscu wybrała sie w tym tygodniu do gina dla swojego spokoju
 
Do góry