reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Doli, ja też tak mam, to różnice ciśnienia, trzeba podnosić się powoli, ale mroczki i tak się pojawiają. Ja mam zresztą niskie ciśnienie, ostatnio stale 100/60, 100/50, może też jesteś niskociśnieniowcem?
I nie martw się, ale dziś już odpocznij, a co, masz prawo :tak:
 
reklama
Hej.

Marela zyje zyje.
Ale forma nadal taka sobie. Troche nerwowa jestem,przygnebiona czasem,chyba przez pogode... do tego tak wymiotowalam ostatnio ze poranilam sobie przelyk i gardlo i plulam krwia. Koszmar jakis.
Teraz jestem w szpitalu na wizycie.
Przepraszam ze nikomu nie odpisuje ale nie nadrobie...

Milego dzionka.
 
Witam,
trafiłam na pania która wie co to zyły i po minucie wyszłam z gabinetu.

Doliores - radler ma % a bawaria nie ma. I nawet niezła w smaku. Ja wczoraj raczyłam sie Karmi tiramisu :) Dobre było

A w sprawie ruchów - w pierwszej ciąży gin rzuciła hasełko - niech pani zapisze kiedy poczuła pierwsze ruchy - plota donosie ze poród następuje 20 tyg po tym momencie :) hehe u mnie prawie sie sprawdziło. Ruchy 20/21 t a poród 40 t :)
 
ja dis mialam tez wizyte u gina, bez podgladania, badania ok, mam zlecenie na kolejne i do przodu :)
podgladamy sie 21.10.
a jak wasze dziecie reaguja na powiekszajace sie brzuszki, wasze niedyspozycje itp?
nasza corka codziennie sie pyta czy mam jeszcze dzidziusia.
 
Witam sie i ja.

Padam po lepieniu pierogów, szkoda, ze wcześniej nie pomyślałam zeby na siedząco to robic..

Ja dzis z rana wymiotowalam i ogolnie jakos spać nie mogłam w nocy, głowa mnie bolała i mdlilo mnie przez sen :no::no:

Moja mała tez sie sama sobą zajmuje aż mi jej szkoda czasem bo nie mam siły sie z nią bawić..:-(
 
ja dis mialam tez wizyte u gina, bez podgladania, badania ok, mam zlecenie na kolejne i do przodu :)
podgladamy sie 21.10.
a jak wasze dziecie reaguja na powiekszajace sie brzuszki, wasze niedyspozycje itp?
nasza corka codziennie sie pyta czy mam jeszcze dzidziusia.

ja dziś mam wizyte prywatną z USG o 18:30 :)

Moja córcia (3 latka) głaszcze brzuszek, przytula się do niego, i wie, że dzidziuś jest w środku, ale nie pyta na szczęście, kiedy wyjdzie :)
Bo jak 3-latkowi wytłumaczyć, ze dopiero w kwietniu ?
:)

Mi dziś trochę lepiej, ale mdli mnie cały czas, na szczęście obywa się bez wymiotów, przynajmniej jak na razie.

Mi mama w niedzielę dała michę pierogów z serem, więc mam zapas :)
 
Aylin warka radler ma 0 %

milia nie wiem, nie byłam nigdy w sumie..

Myla ja wiem wszystko-nie wiesz tego ? :p eheheh

nadzieja mój jeszcze nie wie..

ale mi smaka narobiłyście pierogami :-)
 
reklama
Warka radler normalna ma 2% ale jest tez "warka radler zero" w takiej puszce jak poniżej ( moich dzieci skarbonka ;))
IMG_20141007_145653.jpg

Doli ale się wywinelas.myslalam ze napiszesz ze jestes wróżka i ngdy się nie mylisz i możesz Dax sobie rękę obciąć ze będzie dziewucha, to juz bym nie musiała na USG iść;),
 

Załączniki

  • IMG_20141007_145653.jpg
    IMG_20141007_145653.jpg
    28,8 KB · Wyświetleń: 35
Do góry