reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Myla ginke i prenatalne mam w Bizielu i raczej tam zdecyduje się na poród, rodziców mam za płotem :-) Bratowa tam dwa razy rodziła, a teraz to szpital uniwersytecki.

Laseczki jeśli chodzi o bezalkoholowe to polecam lecha free ma do 0,5% alko a w grzanym to wyparuje :-)

Piwem sie zajełam i o wynikach wam nie napjsałam :-)
z. dawna według wieku 1/350 według krwi 1/6500
z. edwardsa wiek 1/3200 mój 1/100000
 
Ostatnia edycja:
reklama
Doliores a jeżeli nasz na mydli warke ta 0.0 to tak ta jest bez. Ja o nie zapomniałam :) a co do piw 0.5% mam kuzynkę ktora jest chemikiem w browarze i mówi ze ściema. Jak maja 0.05 to max. Brutalna prawda czyli ekonomia wygrywa. Alkohol jest po prostu za,drogi.
 
zasypiam...to jakas tragedia normalnie.. :-(

renatka kciuki!

Myla własnie taką mam jak na zdj u Ciebie, myślę, że będzie dziewuszka u Ciebie i u mnie też chociaz kalendarz chiński mówi co innego :p

Asiorek to wyniki super :-) zero stresu

Aylin problem tylko taki, że to piwo stoi i stoi a ja nie chce go, dosyć i tak, że latam co chwila na siku :(
 
Doli : nawet kupę za niego zrobi ... Haha ale sie uśmiałam :-)

Tabasia mam nadzieje ze wkrótce sie lepiej poczujesz ✊✊✊✊

A ja mialam dzis wizytę na 14:00, weszłam gdzies po 15:20 dopiero do gabinetu, lekarz robił usg i robił i mówi: to mi sie tu nie podoba ... A ja juz panika z moim : szok: . Pytam sie go czy cos jest nie tak z dzieckiem , a on ze nie , ze tylko zmierzyć nie moze bo dzidzia spi i sie raczkami zasłania ...aaaaaa myslalm ze oszaleje , tyle strachu nam narobił.., kazał isc na spacer 30 minut .. No i pozniej było wszystko ok :-) dzidzia sie ruszała :-) , nawet czkawkę miala chyba , bo tak te ruchy wyglądały hehheh... . Badania ta toksoplazmoza zdana , to drugie na c.... , musze powtarzać co 8 tygodni. Reszta wyników na następnej wizycie 4.11
Nie było widac co jest :-( ,, no to czekamy :-)
 
Myla dr. Polak, a prenatalne to osobno.

Nie wiem czy mi dr. zleci USG jak nie to dopiero 25 listopada :-( nadal nie wiem jakie ciuszki kupować :-) niebieskie czy różowe :-)
 
Ostatnia edycja:
Karina super!!! ja przed usg zjada coś słodkiego !! :D wtedy się rusza na bank! :D

Aylin to pozazdrościć tylko.. jesteś tydz dalej ode mnie wieć jest szansa na poprawe ;-)

młody moj już śpi ja też się biorę za siebie-kolacyjka, prysznic i do wyrka ;-)
 
reklama
zasypiam...to jakas tragedia normalnie.. :-(

renatka kciuki!

Myla własnie taką mam jak na zdj u Ciebie, myślę, że będzie dziewuszka u Ciebie i u mnie też chociaz kalendarz chiński mówi co innego :p

Asiorek to wyniki super :-) zero stresu

Aylin problem tylko taki, że to piwo stoi i stoi a ja nie chce go, dosyć i tak, że latam co chwila na siku :(
Ja tez spie na stojaco.:-(
Doli mi tez z chinskieo pisior wychodzi... kurde oby te chinczyki durne były ;-)

Doli : nawet kupę za niego zrobi ... Haha ale sie uśmiałam :-)

Tabasia mam nadzieje ze wkrótce sie lepiej poczujesz ✊✊✊✊

A ja mialam dzis wizytę na 14:00, weszłam gdzies po 15:20 dopiero do gabinetu, lekarz robił usg i robił i mówi: to mi sie tu nie podoba ... A ja juz panika z moim : szok: . Pytam sie go czy cos jest nie tak z dzieckiem , a on ze nie , ze tylko zmierzyć nie moze bo dzidzia spi i sie raczkami zasłania ...aaaaaa myslalm ze oszaleje , tyle strachu nam narobił.., kazał isc na spacer 30 minut .. No i pozniej było wszystko ok :-) dzidzia sie ruszała :-) , nawet czkawkę miala chyba , bo tak te ruchy wyglądały hehheh... . Badania ta toksoplazmoza zdana , to drugie na c.... , musze powtarzać co 8 tygodni. Reszta wyników na następnej wizycie 4.11
Nie było widac co jest :-( ,, no to czekamy :-)

Myla dr. Polak, a prenatalne to osobno.

Nie wiem czy mi dr. zleci USG jak nie to dopiero 25 listopada :-( nadal nie wiem jakie ciuszki kupować :-) niebieskie czy różowe :-)

Karina no sie nie dziwie ze Was ozawałowal doktorek :no:
Asior a to wiem która to polak. Chodzisz do niej na kase?\
Co do rozpoznania płci to ja mam genetyczne 13.10, jak tam nie pokaze to 15.10 ide do swojej lekarki i tez mam usg a jak i tu sie schowa wstydzioch to 30.10 jade do Szubina i wyprosze doktorka o usg :-D
 
Do góry