reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

milia ja jeszcze nie mówiłam, ale mam żaświadczenie wypisane jak byłam w 8 tyg. - odręcznie z pieczątką. ja z synem przekonałam się , że skoro umiesz liczyć to licz na siebie i teraz w żadnym wypadku nie oczekuję nic wiecej, przynajmniej nie będzie juz rozczarowań
 
reklama
milia80 gratuluje udanej wizyty !!:tak:

A ja dzis rano wyszlam w polarku i bylo mi o dziwo cieplo.... :-)

Marela ja w ogole kawy nie pijam, nie smakuje mi...:tak:

Aylin ja mam dobre zyly na pobranie krwi... chociaz nie raz miala problem zeby pobrac a mnie juz sie robilo slabo jak miala znow dodatkowo kuc.. ;-)
 
ja tez zanioslam zaswiadczenie, zreszta musialam bo nioslam L4.

wspolczuje Wam tych ukrytych zył, mi kiedys kula 3 razy i nie mogla trafic, w koncu poprosila o druga reka a tam zyla na wierzchu . od tamtej pory nie mam problemu , zawsze dostaja prawa reke i nawet dziecko by trafilo ;).

Doliores ja to chyab jakas wredna matka jestem, jakbym zostawila mlodego w domu to nic nie dalabym rady zrobic . Z moim samopoczuciem czuje ze i dziecko i ja bysmy sie umeczyli. A i racuchy tez mam w planie tylko ze ja takie bardziej ołatki czy jak sie mowi - plasterki jablek w ciescie smazone.
Pora sie zabrac za obiad ...

Przeraza mnie bo juz 2 trymestr a tu dalej bezsilnosc itp . Boje sie zapeszac ale tak jakby od niedzieli ciut lepiej , chyba ze juz sie przyzwyczailam;/
 
marela, no masz rację z tym pseudo odpoczynkiem, ale jak pomyslałam, że mam wyjśc z domu po 7 na ten "mroz" to mi sie odechciało zwłaszcza, że ledwo dziś wstalam:/ pozatym jeszcze druga sprawa dochodziła więc wolałam go zostawić.. a on taki w miare bezproblemowy jest, sam się bawi itp... :p pomęczy mnie owszem, ale nie jest źle
 
Część dziewczyny, ja już w pracy i u mnie dziś mega słońce, aż sobie obiecałam że dziś ok 14 wyjdę na spacer na przerwę. Mam przy biurze bardzo blisko Park. W czwartek odbieram posiew moczu bo podobno mam bardzo złe wyniki...zobaczymy o co chodzi?

Miłego dnia wam życzę;-)

Dolories bądź dla siebie wyrozumiała i odpoczywaj ile tylko masz ochotę:)

Wczoraj taki zimny wieczór i mój Partner zrobił sobie grzane piwko z goździkami hmmmm tez sobie dziś zrobię tylko bez alko :D Jest takie piwo Bawaria 0,00% a smakuje naprawdę świetnie:)
 
Witam z pochmurnej Bydgoszczy ;)

3mam kciuki za dzisiejsze wizyty, sama idę na omówienie wyników z badań prenatalnych, myśle ze wszystko ok przezierność 1,1 i nosek na (+) wiec myślę ze ne ima obaw.

Możliwe, że mogę już czuć ruch maleństwa, podczas kąpieli?

Myla jak stoisz z czasem w czwartek, mogłybyśmy się spotkać do południa?

 
marela, no masz rację z tym pseudo odpoczynkiem, ale jak pomyslałam, że mam wyjśc z domu po 7 na ten "mroz" to mi sie odechciało zwłaszcza, że ledwo dziś wstalam:/ pozatym jeszcze druga sprawa dochodziła więc wolałam go zostawić.. a on taki w miare bezproblemowy jest, sam się bawi itp... :p pomęczy mnie owszem, ale nie jest źle

No to zazdroszcze takiego dziecka moj jest bardzo absorbujacy, sam nie chce sie bawic, i co chwila "mama mama " spokoj mialabym moze ze 30 min jakby byla jakas fajna bajka, ale ogolnie to nie bardzo go do TV ciagnie ostatnio - co akurat mnie cieszy .
 
reklama
wróciłam ze sklepów właśnie, ledwo doszłam wiec poszlis,y na autobus tak mnie wytrzepało, że latam co chwila, czy nie plamie :baffled:

Anemonne widzisz ja nakręcpona jestem. a to szoruje podłogi, a to odkurzam i dopiero usiąde, lubię mieć wszystko cacy na wieczór, że jak wstanę to starczy tylko łóżko pościelić i mnie to gubi :sorry2:niestety :sorry2: nie znam takiego piwa, mam w szafce radlera od miesiąca mąż mi kupił i leży :p


marela widzisz no narazie jest spokój, aczkolwiek teraz musze isć mu czytać ;-) ale źle nie jest hehehe

Myla hahaha będzie girl, zobaczysz..;-)

neta chciałabym mieć takie odległosci z rodziną. a tak to jest kwestia 2 osiedli i 15 minut autem i wiesz ciężko mi zrozumieć, że ktoś wiecznie czasu nie ma, i ma daleko

Asiorek myślę, że spokojnie u Ciebie to 15 tydz już :-)
dziewczyny czy jak siedzicie, albo kucacie iw staniecie to robi Wam się słabo, ciemno przed oczami i latają plamy??? ja mam tak bardzo często i jest to okropne, zwłaszcza poza domem :/
 
Do góry