reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

W sumie to nie ma co pisać :)
Nie przechodzę ciąży zbyt delikatnie męczą mnie wszystkie możliwe objawy no i od miesiąca siedzę na zwolnieniu, bo praca beznadziejna i jeszcze gorsze samopoczucie.. :D
 
reklama
Jaga wystarczy, że gin źle złapie na ekranie i zmierzy za mało/za dużo i stad te różnice ;-)

u mnie to wielka niewiadoma kiedy co było :rofl2:
zjadłam właśnie z 0.5 l pomidorowej z makaronem...pyyyyyycha


Dokładnie tak jak mówisz , zresztą to też wiele znaczy od jakości usg , to na którym robi mi gin to mąż mówi , że chyba przedpotopowe bo nic nie widać było. Ja akuratnie coś tam wiem bo staraliśmy się z mężem od 2 lat o 2 dzidzie.
 
Jaga zmień ginekologa ... Bo pozniej bedziesz żałować ...
Co za bałwan !!!!

Asiulka takiego czegoś sie nie zapomina ... Trzymaj sie :-)**

Myla gratuluje udanej wizyty :-)

4321 :-) witaj

A ja czekam dzis na nowe luzko rehabilitacyjne dla Emily :-)
Juz sie nie mogę doczekać hehe , ona juz sie w swoim małym nie mieści : 3 lata , 17,5 kg( mało je , ale z braku ruchu) nie ze pomyślicie ze dziecko tłucze :p i ponad 100 cm wzrostu ... . Chociaz jest najmłodsza w swojej grupie w przedszkolu to wyglada na 5 lat hehe ... Ludzie nigdy nie wieża jak mowię ile ona ma lat ...
 
Ojej. Ja to dzisiaj wymiękam. Głowa mnie boli koszmarnie... do tego mi nie dobrze, z nosa się leje i jeszcze gardło zaczyna pobolewać. Ech gdybym tak sobie chociaż odpocząć mogła :( a tu nawet nie ma jak poleżeć bo do godziny 18 jestem z młodym sama (mam nadzieję, że wreszcie w poniedziałek pójdzie do przedszkola) i jeszcze terapia...
 
Nie mam lidla u siebie ale tesciowa miala kupic wnusiowi buty, mamy kilka ciuszkow i do tej pory bylam zadowolona. Podobno byly fajne kurtki zomowe i jakies spodnie .
Mi tez dzis głowa nawala polozylam sie na godzine ale nic nie pomogla w koncu poszedl w ruch apap - i juz lepiej , no i zjadlam czekolady pasek ale nie wiem czy to byl dobry pomysl bo mdlosci sie zwiekszyly:crazy:
 
Hej, ja juz odliczam minuty do wyjścia z pracy, pakowanie i nad morze:) Jedziemy do Sopotu, many wesele znajomego w sobotę w Gdyni wiec robimy sobie przedłużony weekend. Oh jak ja juz potrzebuje troche wakacji:)

Mnie męczą mdłości i nudnosci od 9 tygodnia i jeszcze sie nie skończyły, na szczęście tylko 3 dni były tragiczne a tak to nie najgorzej. Widzę ze u wszystkich podobnie mniej więcej:/ mam nadzieje ze wkrótce sie skończy, bo póki co nie mogę patrzeć na jedzenie i chociaż widzę po ubraniach ze schudłam, to waga pokazuje +1:) ale przed ciaza wazylam 49 kg wiec dobrze ze troche przybieram:)

Na ostatnim USG byłam 25.09, z dzidzia wszystko super, powiedziała ze chyba chłopiec ale jeszcze nic nie wiadomo dokładnie, ja tez od początku czuje ze chłopiec;) okaże sie za jakiś czas. kolejna wizytę mam 25.10, jestem zapisana tylko na wizytę bez USG nie wiem kiedy kolejne, a miesiąc ponad bez podglądania dzidziusia to nie wytrzymam! Chyba sie zapisze jakoś w październiku dodatkowo.
A Wy jak często chodzicie na USG?

Pozdrowienia!!
 
Hej, ja juz odliczam minuty do wyjścia z pracy, pakowanie i nad morze:) Jedziemy do Sopotu, many wesele znajomego w sobotę w Gdyni wiec robimy sobie przedłużony weekend. Oh jak ja juz potrzebuje troche wakacji:)

Mnie męczą mdłości i nudnosci od 9 tygodnia i jeszcze sie nie skończyły, na szczęście tylko 3 dni były tragiczne a tak to nie najgorzej. Widzę ze u wszystkich podobnie mniej więcej:/ mam nadzieje ze wkrótce sie skończy, bo póki co nie mogę patrzeć na jedzenie i chociaż widzę po ubraniach ze schudłam, to waga pokazuje +1:) ale przed ciaza wazylam 49 kg wiec dobrze ze troche przybieram:)

Na ostatnim USG byłam 25.09, z dzidzia wszystko super, powiedziała ze chyba chłopiec ale jeszcze nic nie wiadomo dokładnie, ja tez od początku czuje ze chłopiec;) okaże sie za jakiś czas. kolejna wizytę mam 25.10, jestem zapisana tylko na wizytę bez USG nie wiem kiedy kolejne, a miesiąc ponad bez podglądania dzidziusia to nie wytrzymam! Chyba sie zapisze jakoś w październiku dodatkowo.
A Wy jak często chodzicie na USG?

Pozdrowienia!!

Zazdroszczę i życzę udanej zabawy :-) Ciesze sie ze z dzidzia wszystko dobrze. Ja na usg chodze co 3tyg ale to dlatego ze u mnie blizniaki
 
reklama
Do góry